Vyrovnaný zápas s Kometou rozhodl Třinec až ve třetí třetině

28.09.2013 · Luboš Olszar
Třinecká juniorka včera večer sehrála utkaní s Olomoucí a dnes odpoledne už musela čelit dalšímu soupeři, a to brněnské Kometě. Na rozdíl od včerejšího duelu, kdy se stala Ocelářům osudná třetí třetina, dnes vyrovnaný průběh zápasu Slezané rozhodli právě v poslední části klání. Na obratu se dvěma trefami podílel Tomáš Franek.
8.kolo, sobota 28.9.2013
3:1
Třetiny: 0:1, 1:0, 2:0  Branky a nahrávky: 32. Franek, 45. Franek (Motloch, Kovařčík M.), 59. Kovařčík O. (Kasala, Kofroň) – 5. Raška (Grünwald). Rozhodčí: Baluška, Šír - Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:6, navíc Franek (TRI) 10 min. OT a Pelikán (KOM) 20 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 178. Střely na branku: 48:42. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Svoboda - Foltýn, Běhal, Heider, Hurtík, Valíček, Matyáš - Franek, Kasala, Kofroň, Kovařčík O., Kovařčík M., Motloch, Ohera, Vyčesaný, Pěnčík, Ižacký.
Jekel - Zbořil, Sedlák, Štancl, Vágner, Vojáček, Mytiska, Cívka, Klaus - Raška, Grünwald, Mrázek, Beneš, Boltvan, Kozel, Král, Kusko, Papp, Pelikán, Kunce.