N5, sobota 10.12.2022
4:3
MFH Ostrava
Třetiny: 2:1, 2:2, 0:0  Branky a nahrávky: 10. Hodeček (Noworyta), 12. Balvín (Pavlík), 32. Janošek (Noworyta), 39. Douda – 20. Helis (Fizek), 21. Helis (Sedláček), 34. Helis (Fizek). Rozhodčí: Janda - Brančík, Onderka. Vyloučení: 6:2, navíc Hodeček (VIT) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 186. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
HC Vítkovice Ridera: Ořechovský — Tvrdý, Kozák, Hodeček, Chuda - Noworyta, Pavlík, Balvín, Timko, Douda, Janošek
HC Oceláři Třinec: Bartoš — Niemczyk, Barteczek, Niedoba, Cymorek, Przeczek — Fizek, Helis, Lenczowski, Sedláček, Dudek, Giercuszkiewicz, Polášek, Panasewicz