Dorostenci vybojovali v Olomouci tři body!

14.11.2019 · Dominik Stošek
Třinečtí dorostenci dokázali navázat na úspěšné počínání v Porubě a připisují si již čtvrté vyhrané venkovní utkání v řadě! Oceláři dokázali v závěrečné třetině díky dvěma brankám Serváce Petrovského otočit nepříznivý stav z 1:2 na 3:2 a z Olomouce si tak do Třince přivážejí cenné tři body.
15.kolo, čtvrtek 14.11.2019
2:3
Zimní stadion Olomouc
Třetiny: 0:1, 2:0, 0:2  Branky a nahrávky: 35. Havel (Ruda, Fasner), 40. Přidal (Zelinka) – 16. Kyselý (Andrle, Petrovský), 50. Petrovský (Kyselý), 59. Petrovský (Wawrzkiewicz, Hlávka). Rozhodčí:Vepřek - Měkýš, Smetková. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 26:50. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Špunar – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl, Pekr, Radová – Havel, Zelinka, Přidal, Lajoš, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Halouzka – Andrle, Pospíšil, Ročák, Žabka, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Pánek, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Procházka