Juniorům se první zápas v Soči nevydařil

24.08.2019 · Šárka Kolková
Vstup do třetího Světového poháru svěřencům trenéra Jiřího Juříka nevyšel. V úvodním vystoupení na prestižním turnaji nastoupili mladí Oceláři proti výběru rakouského Salcburku a byť skórovali jako první, nakonec se museli smířit s porážkou 1:6.
SP, sobota 24.8.2019
Salzburg
1:6
Shayba Arena
Třetiny: 0:0, 1:4, 0:2  Branky a nahrávky: 23. Havránek (Przybyla, Švehlák) - 27. Lobach (Varejcka, Lindner), 30. Englund (Varejcka), 31. Huber (Predan, Hlozek), 36. Eriksson (Obu, Tjernstrom), 47. Harnisch (Englund, Predan), 51. Predan (Huber, Zundel). Rozhodčí: Kolonutov, Komarov - Sharapov, Tsaryov. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku: 23:50. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
Švehlák (33. Ochman) - Mituchovič, Krzak, Jenáček, Vacula, Grygar, Šulák, Adámek, Michálek - Havránek, Indrst, Pastor, Geidl, Mastič, Konečný, Čmiel, Przybyla, Plandor, Matěj, Kalus, Ramík
Merra - Rattensberger, Hadamczik, Zundel, Obu, Carlqvist, Englund, Nyman - Eckl, Varejcka, Hlozek, Arrak, Rebernig, Huber, Predan, Eriksson, Harnisch, Zitz, Lobach, Lindner, Tjernstrom