B8, čtvrtek 17.1.2019
Kometa Brno
4:2
DRFG arena
Třetiny: 2:1, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0  Branky a nahrávky: 8. Mišiak (Šalé, Běhůnek), 14. Kos (Šalé), 21. Sever (Kos, Harmim), 55. Mišiak (Šalé, Horký), rozh. náj. Kos – 18. Šotkovský, 32. Chovaniak (Hykl, Petrovský). Rozhodčí: Vrba - Czubaj, Havel. Vyloučení: 6:8, navíc Procházka (TRI) osobní trest na 10 minut za naražení zezadu. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 86. Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Bizoň – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Nesvadba, Kos, Otava, Šalé, Sever, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal
Halouzka (14. Klimek) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý - Šutý, Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Lipka, Tomiczek, Procházka, Hykl