B20, čtvrtek 14.3.2019
6:4
Ostravar aréna
Třetiny: 2:1, 2:0, 2:3 - N 0:1  Branky a nahrávky: 13. Petr (Bystroň, Machů), 17. Petr (Machů, Bystroň), 23. Kubík, 35. Kotásek (Krejsa, Machů), 50. Krejsa (Machů, Kotásek), 60. Kotásek (Krejsa, Machů) – 3. Kyselý (Kašpárek, Petrovský), 42. Przybyla (Tomiczek), 50. Wawrzkiewicz (Raszka), 54. Petrovský (Kyselý), 61. Petrovský (Hrůzek). Rozhodčí: Šutara - Vengřín, Hranoš. Vyloučení: 6:6, navíc Cubo (VIT) trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 48:28. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4, 6:4.
Bartošák – Bystroň, Cubo, Machů, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Macho, Juříček, Kubík
Halouzka – Cienciala, Mošnička, Andrle, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Gazur, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl