Ve Zlíně rozhodla druhá třetina. Mladší dorost se vrací bez bodu

15.09.2017 · Martina Sikorová
Ke druhému utkání vycestovali svěřenci trenéra Jiřího Raszky na led Zlína. Mladí Oceláři se sice na konci osmé minuty ujali vedení po trefě Alexandra Kašpárka ve vlastním oslabení, poté už se ale prosazovali jen domácí a všechny body tedy zůstaly ševcům.
2.kolo, čtvrtek 14.9.2017
Zlín
4:1
Zimní stadion Luďka Čajky
Třetiny: 1:1, 3:0, 0:0  Branky a nahrávky: 17. Handl, 24. Luža (Handl), 30. Talafa (Handl), 35. Luža (Frömel) - 8. Kašpárek (Ramik). Rozhodčí: Vrba - Zapletal, Kučera. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 53. Střely na branku: 42:21. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Šarman - Prčík, Čapka, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš - Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Luža, Macík
Švančara - S. Cienciala, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Buják, F. Cienciala - Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Lerchová, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramik