Světový pohár - O br, neděle 27.8.2017
Sněžní levharti
4:6
Uralets Arena
Třetiny: 0:3, 2:2, 2:1  Branky a nahrávky: 23. Samat Danijar (Muchametov, Gatijatov), 35. Gabdullin (Muratov, Orechov), 48. Samat Danijar (Sajan Danijar), 60. Baldin (Sajan Danijar, Melnikov) - 2. Kvasnica (11. Najsar (Papaj, Molin), 18. Kalus (G. Radzienciak, Kofroň), 30. Papaj (Mach), 35. Przybyla (Krzak, Mach), 60. Kalus. Rozhodčí: Melichov, Samarin - Andrejev, Ljutikov. Vyloučení: 7:8, navíc Baldin (AST) 10 minut osobní trest za nesportovní chování, za faul Imricha (TRI) nařízeno TS (neproměněné) a Kalus (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1 000. Střely na branku: 41:27. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 4:5, 4:6.
Saichan (18. Karatajev) - Tanimov, Bakušin, Kalinovsky, Pavlov, Orechov, Samat Danijar, Musabajev, Nerojev - Jarošenko, Arslan, Baikov, Gatijatov, Muchametov, Sajan Danijar, Seitanov, Muratov, Gabdullin, Achmetov, Baldin, Melnikov
Loubal - Krzak, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Imrich, Hrachovský, G. Radzienciak - Kalus, Przybyla, Kaukič, Najsar, Molin, Papaj, Kvasnica, Stuchlík, Kofroň, Peterek, Plitko, Mach, Irgl