Světový pohár, úterý 22.8.2017
MODO
3:5
Kozitsyn Ice Arena
Třetiny: 1:2, 1:1, 1:2  Branky a nahrávky: 17. Ost-Pettersson (Muller), 21. Eriksson (Ahstrom), 57. Gradin (Aronsson, Muller) - 7. Rufer (Przybyla), 8. Krzak (Kaukič), 22. Kaukič (Stuchlík), 41. Kalus (Mach, Kofroň), 48. Mach (Peterek, Najsar). Rozhodčí: Beljajev, Morozov - Ljutikov, Maximovsky. Vyloučení: 10:8, navíc Berglund (MOD) trest na 5 minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku a Eriksson (MOD) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 20:37. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5.
Westergord - Walfridsson, Berglund, Aronsson, Lovric, Lexenberg, Norlinder, Ost-Pettersson - Gradin, Ahstrom, Muller, Tjernstorm, Popovic, Frestadius, Hermanstad, Westberg, O. Pettersson, Nasstrom, Karlstorm, Eriksson, L. Pettersson
Loubal - Krzak, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Imrich, Hrachovský, G. Radzienciak - Kalus, Przybyla, Kaukič, Najsar, Molin, Papaj, Kvasnica, Stuchlík, Kofroň, Peterek, Plitko, Mach, Irgl