Mladší dorostenci dotahovali, vyrovnat se jim ale nepodařilo

02.02.2017 · Martina Sikorová
Po bezbrankové úvodní části už se skóre na světelné tabuli měnilo, góly ale bohužel padaly jen do třinecké sítě. Oceláři se poprvé dočkali až v sedmačtyřicáté minutě, kdy se ve vlastním oslabení prosadil Pavel Matěj. Zlín ale rychle odskočil a byť pak třinečtí mladíci dokázali snížit na rozdíl jediné trefy, závěrečná hra bez brankáře už jim nevyšla.
B13, čtvrtek 2.2.2017
5:3
Zimní stadion Luďka Čajky
Třetiny: 0:0, 3:0, 2:3  Branky a nahrávky: 26. Baďura (Luža), 29. Kozubík (Dvořáček, Podešva), 40. Dvořáček (Kozubík), 53. Luža (Baďura, Sebera), 60. Sebera (Luža) – 47. Matěj, 54. Tobiáš Marguš (Bulava, Králík), 59. Mikler (Matěj). Rozhodčí: Vepřek - Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 53. Střely na branku: 32:38. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Lekeš – Šindelek, Uhříček, Holík, Talafa, Riedl, Prchal, Prokeš - Sebera, Bachánek, Chludil, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Baďura, Macík, Dvořáček
Kučera – Bulava, Mituchovič, Konderla, Srníček, Wantulok, Weber, Chovaniak - Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček