Brzký gól soupeře mladší dorostence nezastavil, Žďár porazili 4:1!

26.01.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Utkání proti Plamenům nezačali svěřenci trenéra Raszky nejlépe. Na trefu Žďáru ze sedmé minuty ale našel odpověď Lukáš Bulava a po úvodní části se šlo do kabin za stavu 1:1. V čase 23:44 už Oceláři vedli zásluhou Ondreje Rybnikára a tento náskok vzápětí upevnil svou druhou brankou obránce Bulava. Poslední slovo v tomto utkání patřilo kapitánu Tobiáši Margušovi, jenž ke třem asistencím přidal také gól a stanovil konečné skóre na 4:1.
B11, čtvrtek 26.1.2017
Žďár nad Sázavou
4:1
Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0  Branky a nahrávky: 14. Bulava (Tobiáš Marguš), 24. Rybnikár (Králík, Tobiáš Marguš), 30. Bulava (Tobiáš Marguš), 47. Tobiáš Marguš – 7. Gergel (Trejbal). Rozhodčí: Koziol - Tomis, Carbol. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 168. Střely na branku: 37:48. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Švančara – Bulava, Mituchovič, Wantulok, Weber, Chovaniak – Králík, Kašpárek, Szmek, Wardas, Jurzyca, Stročka, Tobiáš Marguš, Ramík, Rybnikár, Macháček
Novotný (52. Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Poizl, Čermák – Pecka, Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Trejbal, Brúha, Gergel, Hromádka