Starší dorost se ve Zlíně neprosadil

18.11.2016 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Šimíčka na ledě ševců vyslali šestadvacet střeleckých pokusů, cestu do sítě si ovšem nenašel jediný kotouč a poprvé v sezóně tak mladí Oceláři vyšli gólově naprázdno. Naopak domácí se do černého trefili třikrát a rozhodli o svém vítězství.
23.kolo, pátek 18.11.2016
Zlín
PSG Aréna
Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0  Branky a nahrávky: 17. Hamrlík (Dluhoš, Dobiáš), 32. Dvořáček (Dobiáš), 60. Hefka (Pröschl, Fajkus). Rozhodčí: Velčovský - Bryška, Blaha. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 3:0.
Kořének - Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Dluhoš, Jenáček, Marek - Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Lekeš, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek
Ochman - S. Radzienciak, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Michálek - Havránek, Tománek, Klocek, Przybyla, Peterek, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin

První velkou šanci si v zápase vytvořili domácí, ránu Dluhoše od modré ale Ochman vyrazil mimo svou branku. Následně zahrozili také Oceláři. Przybyla se prokličkoval až ke zlínské brance, puk si však po jeho zakončení cestu do sítě nenašel.

Následně už se skóre na světelné tabuli měnilo. Zlín si vytvořil solidní tlak v útočném pásmu a nakonec kotouč za záda Ochmana dopravil Matyáš Hamrlík. V závěru první části mohl náskok PSG navýšit Kočica, který ale z brejku dva na nikoho přestřelil a vzápětí neuspěl ani Dvořáček s dorážkou.

Krátce po příchodu ze šaten se k dorážce dostal také Indrst, ani on ale puk do sítě nedostal. Následně hrozil také Zlín a po střele Dvořáčka zvonila tyč třinecké klece. O chvíli později tak mohlo být srovnáno, Molin se ovšem z brejku neprosadil.

Zhruba v polovině utkání už vedli domácí o dva góly, to když Ochmana prostřelil Kryštof Dvořáček. Následně mohl první gól Třince vstřelit Przybyla, jeho ránu z mezikruží ale zastavil připravený Kořének.

A uspět se útočníkovi s osmadvacítkou na dresu nepodařilo ani v pětačtyřicáté minutě, kdy jeho individuální akci zastavila zlínská obrana. V samotném závěru pak domácí upevnili svůj náskok po teči Matěje Pröschla a všechny body tak zůstaly ve Zlíně.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary