HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Vedení klubu
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vážení příznivci třineckého hokeje! V této sekci bude během sezóny jednou za čas odpovídat tiskový mluvčí nebo vybraný zástupce vedení klubu. Akutní organizační připomínky a podněty můžete řešit na mailové adrese tech@hcocelari.cz.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 714 odpovědí v této kategorii celkem.


Jan Goryczka 11.4.2010, 21:06
Dobrý den,
chtěl bych, aby jste mi na následující otázky odpověděl buď ANO nebo Ne
1) Bude led bez reklam i následující sezóně?
2) Viděl by jste raději místo Marka Hadamczyka?
3) Budete jednat s Richardem Králem, aby strávil jeho poslední sezónu v Třinci??
4)Bude pískat Husička naše zápasy v příští sezóně??

Odpověď:
K první a čtvrté otázce nyní jasná odpověď neexistuje. K druhé a třetí otázce, která je jistě je míněna směrem ke klubu, odpovím takto: 2 - ne, 3 - ne.
Petr Homola 10.4.2010, 14:12
Dobrý den, chapu ze nemuzete zminovat jmena pripadnych posil z jinych klubu ale me by zajimalo jak to vypada s hraci kteri v lonske sezone pusobili v nasem dresu a koncí jim smlova jestli byste nemohli zerejnik s kym jednate kdo naopak odejde a se kterymi hraci nepocitate ikdyz jsou pod smlouvou?? Rikal jste ze toto bychom se mohli dozvedet s rozhovoru s panem Czudkem ale nic tam nebylo. Diky za odp.

Odpověď:
Pan Czudek nechce nic předjímat a já to respektuji. Smlouvy končí sedmi hráčům - Andersonsovi, Platilovi, Bonkovi, Pospíšilovi, Polanskému, Balejovi a Martynkovi. Bonk tady určitě bude i nadále, vypadá to i na Polanského. Namířeno pryč má údajně Pospíšil, u Platila jsem slyšel něco o zahraničí. U zbylých třech hráčů je nyní složité cokoliv předjímat. Kteří další hráči by mohli odejít, to je taky předčasné říkat, i když některá jména se v tisku objevila - viz třeba Tomas, Polák nebo Zíb. Ale to bych nebral vůbec závazně, navíc to lze brát spíše jako projevení určité nespokojenosti s jejich výkonností, tedy že se od nich čekalo více. K příchodům se lze oficiálně vyjádřit až od 1. května. Lze snad uvést akorát variantu příchodu Kudrnu z Magnitogorsku, ale i to berte jako spekulační rovinu. Pak je ještě ve výhledu jedno velmi šikovné křídlo, ale víc k tomu nyní opravdu nelze říct.
P.Niedoba 10.4.2010, 12:19
Jak to vypadá s Tomášem Dubou zůstane v Třinci? , říkal ste že prý dokonce tohoto týdne má byt jasno kdo bude tvořit novou brankářskou dvojici pro extraligu .


Odpověď:
Tak to jednání s našimi hráči, kterým končí smlouvy, anebo s nimi nebyla spokojenost, bude delší. Co se dá dělat, do konce dubna už snad bude opravdu jasno. S Dubou proběhla jednání, nic se ale zatím neuzavřelo. On má tady platnou smlouvu a podle mých posledních informací by tady chtěl zůstat a dál se poprat o post jedničky. Hamerlík tady určitě bude, ten očekávání dokonce předčil. U Vojtka se uplatnila opce, mohl by tedy v Třinci působit i nadále. Jak to ale fakticky s ním bude, ukáže se nejdříve až tak v květnu, v závislosti na tom, jak to dopadne s Dubou.
satan_klaus 10.4.2010, 10:40
dobry chtel sem se zeptat jestli nechcete dat třeba každému 100 zajemci o permici tu permici zdarma možna by to nalakalo vic lidi

Odpověď:
Zajímavý podnět, postoupím na markekting klubu, ať ho posoudí.
Dominik 10.4.2010, 09:44
1)Zveřejníte 1.5. už nějaké posily?
2)Jak to vypadá s Lojkem a Tomasem, kteří toho moc nepředvedli.....doufám, že klub se mnou souhlasí a hrát tady nebudou?!

Odpověď:
Osobně pevně věřím, že ano. S Tomasem nebyla spokojenost, hodně kritiky schytal i Lojek. Oba ale tady mají platné smlouvy i pro příští sezónu, takže záleží na postoji trenérů a vedení klubu, jak to s nimi nakonec bude. Určitě ale nemaji pozici v týmu jistou!
kamil 8.4.2010, 20:15
abysme vyhrali titul tak potřebujem prsten z ARABELY haha sranda.musime to brat z humorem vždyt v přišti sezoně vyhrajem TITUL.a snad ne ,kdo je proti.ja a pan pullman určitě ne.a už by radoby fanoušci mohli přestat piskat.že jo

Odpověď:
Nezbývá, než se pokusit zase naladit opitimisticky...
martin zajíc 7.4.2010, 20:05
Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jestli ještě Třinec usiluje o nějaký úspěch.Mě to v poslední době,že už ani moc ne.Jinak se vás chci ještě zeptat kde pojedete na dovolenou.Omlouvám se za mě výroky na vaši adresu,ale ten hokej mě už moc nějak nebaví a rád bych zase chodil na hokej,který by potěšil mé srdce.Hráče jsme měli vynikající a už je asi mít nebudem.A jak to vypadá s Tomašem Dubou.Zůstane,prosím udržte ho a at chytá pořád ne jen chvíli.Vzkažte to tam panu Markovi.Děkuji.Nashledanou.

Odpověď:
Rozezlenost chápu. No, budete se divit, ale letos ty ambice byly opravdu vysoké. Mě osobně nejvíc mrzí herní projev doma zhruba od konce roku. Lidem podle mě ani tak nevadí, když se třeba i prohraje, jako spíše to, jak se hraje. Alespoň tam musí vidět pořádnou porci obětavosti. Vaše vyjádření budiž toho také důkazem. Jak to bude s kádrem, uvidíme. Ke gólmanům - otázka dalšího působení Duby je zcela otevřená. Ostatně má tady i nadále platnou smlouvu. V poslední době proběhla jednání o jeho dalším působení, obě strany od toho čekaly víc. Nic ale nebylo uzavřeno, takže k tomu lze do konce dubna ještě očekávat nějaký vývoj.
Ondřej Zwierzyna 7.4.2010, 17:57
Dobrý den pane Pullmanne, doufám, že by odpovíte na položené otázky týkající se především Richarda Krále.
1) Richard Král uvedl, že příští sezóna bude nejspíš jeho poslední. Nevím, v jaké atmosféře se třinecký klub s Králem rozešel, ale budete mít zájem, aby svou hokejovou kariéru zakončil v týmu, ve kterém odehrál nejvíce utkání a zasloužil se o jeho nejlepší výsledky v extralize? A nebo pan Král odmítá po zkušenostech s vedením již nastoupit za oceláře?
2) Vyřadíte číslo 91 na třineckých dresech a vyvěsíte dres s tímto číslem na stadioně jako je to v jiných městech? A zvažujete nějaké ocenění pro tuto osobnost třineckého hokeje po skončení kariéry? Budete ho chtít nějak zapojit do hokejového dění v Třinci v budoucích letech?
3) Je možné, že za oceláře nastoupí příští rok Juraj Štefanka?

Myslím si, že Richard Král by byl lákadlem pro diváky, ale pochybuji, že by se tady z Mladé Boleslavi ještě vracel. Ale zeptat jsem se musel, doufám, že tyto otázky na tomto dotazníku již nebyly položeny a předem děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Král se do Třince určitě nevrátí, nerozešel se tady s majiteli klubu v dobrém. Vyvěšení jeho dresu je jiná věc. Po skončení kariéry by na to mělo dojít, potvrdil to svého času i prezident klubu. O tom, že by měl do Třince přijít Štefanka, respektive že by se jednalo o této teoretické možnosti s jeho agentem, mi není nic známo.
Jan Pomothy 7.4.2010, 12:37
Ten předchozí dotaz je zajimavý, mohl by se zavést zápas na přání:-).
Teď už ale vážně, vzkažte prosím panu Czudkovi, aby si sundal růžové brýle a zapl si v televizi zápas Vítkovic nebo Liberce aby viděl, jak se bojuje. Vůbec by se měli všichni i s hráči sednout k televizi a podívat se jak by měli hrát a druhý den bych je vzal do železáren aby viděli jak skončí jak tak hrát nebudou.
A hráči už mají teď volno tyhle dny? Jestli jo tak se pak nedivím, že se jim nechce hrát naplno, když pak mají dříve dovolenou.

Odpověď:
Osobně ten zápas na přání vůbec nepovažuji za špatný:-) Osobně bych to klidně prosazoval, aby si hráči někoho vybrali, samozřejmě by byl nějaký předvýběr, New York Rangers by to asi být nemohl... Co se týče zhodnocení sezóny s panem Czudkem - osobně jsem rád, že se k tomu odhodlal, to si velmi cením. Hoši před sezónou ve werku byli a fungovalo to na ně tak dva měsíce, asi tam budem muset chodit častěji:-) A máte pravdu, hráči teď mají volno až do 26. dubna, kdy začne příprava na suchu.
Rudolf Karzel 6.4.2010, 20:35
Chtel jsem se zeptat jestli by pred novou sezonou nebylo mozne sehrat pratelak s kamzikama z Popradu? Chci ukazat kamaradovi ze jsme lepsi nez oni. Slo by to zaridit? Predem dekuji

Odpověď:
Tak to nevím, jestli to půjde, prioritně to určují trenéři, ale jako podnět to určitě dám:-)

Další stránky
123456>>