HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Jakub Orsava
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hostem dalšího offline rozhovoru na našem webu je česká útočná naděje Jakub Orsava. Otázky můžete pokládat do pátku 11. února, kdy bude ve 12:00 offline rozhovor ukončen a otázky budou předány dotazovanému. Redakce hcocelari.cz a Jakub Orsava si vyhrazují právo mazat, popřípadě neodpovídat na nevhodné příspěvky. Zároveň prosíme o kontrolu, jestli váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.


síndrom 10.2.2011, 17:42
vždycky jsi chtěl hrát za Třinec nebo si chtěl hrát za jinší tým ? Díky za odpověd at se daří :)

Odpověď:
Přišel jsem do Třince jako mladý kluk a ani jsem nepřemýšlel, že bych šel někam jinam. Díky!
Tereza Martynková 10.2.2011, 12:38
Ahoj Kubo. Mám pár otázek :)
1) kdo je v kabině největší bavič?
2) zůstaneš, nebo chtěl bys zůstat na další sezónu?
3) jak se ti hraje s Bryanem a Erikem?
Předem díky za odpovědi :)
Ať se ti daří.
AhojOdpověď:
Ahoj, největší bavič v šatně je Venca Varaďa s Bonkiem. Určitě bych si přál zůstat v Třinci. S kluky hraji velice rád, už jsme si na sebe zvykli, takže si nemůžu stěžovat. Díky moc, ahoj!
Martin Bláha 10.2.2011, 11:26
Ahoj Jakube jsem tvůj velký fanda...Vzhledem k reprezentační pauze jak strávíš tvůj volný cas o víkendu jestli třeba s přáteli?
Také co Jakub Orsava a lyže?


Odpověď:
Ahoj Martine, o víkendu budu odpočívat a připravovat se na další zápasy. S přáteli se taky určitě uvidím. Na lyže mě to moc netáhne.
Zdeněk Havlíček 10.2.2011, 08:29
Zdravím Kubo,
je super, že se stále častěji objevujete Vy mladí v sestavě, u tebe jako 19-ti letého zvlášť, je radost koukat na Tvou šikovnost, důkazem budiž nedávné zařazení do zlaté helmy... Zajímalo by mě například:
- s kým se Ti hrálo|je letos nejlíp?
- jak vidíš své šance před blížícím se Play off?
- rád bys zamířil rovnou do NHL nebo by sis chtěl zahrát i některou z evropských soutěží? Případně je nějaký klub, kde by sis rád zahrál?
Předem díky za odpovědi a přeju Ti hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchu.


Odpověď:
Ahoj, ano užívám si každou chvíli, kdy můžu být na ledě. V tomhle týmu se hraje s každým dobře. Všichni hráči, co tady jsou, jsou výborní hokejisti, ale když jsem hrál jednu dobu s Láďou Kohnem a Martinem Růžičkou, tak to byla opravdu paráda.
Tom Čech 9.2.2011, 19:09
Dobrý den,

zajímal by mě Váš názor, proč Vás trenéři tak málo stavějí?
V minulosti tady vedle velikánů jako byl Richard Král, Zadina vyrostli naděje jako Havlát nebo Pletka.......
Jinak držím palce, aby se Vám dařilo a abyste třeba i výrazně pomohl 3nci k úspěchu v PO.

Odpověď:
Zdravím, Muj názor je, že trenéři vždy stavějí ty, kterým nejvíce věří a bohužel jsem si ještě tuhle pozici tak úplně nezískal. Jednak jsem mladý a taky to není lehké v takovém týmu, jako je Třinec, kde je opravdu nabitý kádr. Díky moc a budu se snažit!
Ondřej Zoubek 9.2.2011, 15:05
Ahoj Kubo,
chtěl bych se tě zeptat, jak jsi spokojen s podmínkami tady v Třinci a jestli nepřicházejí nějaké nabídky ze zámoří? Jinak ti blahopřeji jednak k nominaci do reprezentace do 20 let, jednak ke skvělým výkonům v dresu Ocelářů a přeji ti aby ses taky podíval do seniorské reprezentace, jistě si to zasloužíš...Předem díky za odpovědi. :)

Odpověď:
Ahoj, s podmínkami tady si nemůžu stěžovat. Věchno běží jako hodinky. S někým jsem mluvil, ale do zámoří mě to netáhne, takže to určitě není aktuální. Díky! Na seniorskou reprezentaci si ale musím ještě počkat a hodně dřít, abych tam mohl něco ukázat.
Tomáš Pyszko 9.2.2011, 10:08
Zdar Kubo.
Předně Ti chci říct,že jsem rád za to,že tě začali více stavět a docela ti fandím.Nicméně reaguji na tvůj rozhovor po juniorském MS.
Tam si napsal,že jste hráli vpodstatě vyrovnané zápasy a dopouštěli jste se taktických chyb a faulů.To jsi myslel vážně?
Takovou čočku a ostudu jsem ještě neviděl a bylo mi trapně i za vás.Tak se chci zeptat,jestli si nemyslíš,že současným mladým nechybí sebekritika,pokora a chuť makat,protože jestli po této blamáži někdo prohlásí,že to nebylo nejhorší,tak potěš pánbů s naším hokejem.
Jinak ti přeju ať se daří.Hoj.

Odpověď:
Ahoj, to já taky. Ty zápasy na mistrovství rozhodovaly přesilovky a bohužel jsme byli nedisciplinovaní a faulovali. Samozřejmě ty fauly z něčeho vyplynuly, ale myslím si, že kdybychom hráli více z obrany a soustředlii se na každé střídání, tak by to bylo jiné. Co se týče ve hře dozadu, tam jsme pohořeli, protože v útoku si myslím, že jsme problémy neměli. Zdá se mi ale, že mladí Češi si neváží to, že můžou reprezentovat zemi, chybí jim ta pokora a úcta k tomu, že můžou reprezentovat. To mistrovství bylo pro mě velkým zklamáním. Já jsem tomu mužstvu věřil a doufal jsem, že bychom mohli udělat nějaký pěkný výsledek. Bohužel se to nepovedlo a jsem rád, že je to za mnou.
kamil 8.2.2011, 23:14
čus kubos. divaš se na eroticke filmy.sranda

Odpověď:
Čus, ani ne, nebaví mě to...
Luboš Olszar 8.2.2011, 18:45
Čau Kubo
Chtěl jsem se tě zeptat, jak se ti hraje v řadě s Erikem a Bryanem a co prozatím řadíš mezi tvé největší úspěchy v hokeji. Jinak ti přeju hodně úspěchů, vidím že to ještě daleko dotáhneš. Děkuji

Odpověď:
Čau, určitě dobře! Vůbec si nestěžuji, všichni víme, co můžeme jeden od druhého čekat a myslím, že nám to jde dobře. Mezi největší úspěchy patří to, že můžu hrát za Třinec s takovými hráči, jací tady jsou a doufám, že letos uděláme pořádný výsledek.
Kateřina Jarcová 8.2.2011, 17:55
Ahoj Kubíku ...
Chtěla jsem se tě zeptat jak ses cítil,když jsi poprvé hrál s Oceláři, jaké máš osobní cíle v letošní sezóně a jací jsou
spoluhráči v týmu? Kdo je podle tebe největší bavič:)
Jinak jsi moc výborný hráč a přeji hodně úspěchů :)
Je radost na tebe pohledět !
Děkuji za tvé odpovědi ;) Věrná fanynka Katka.

Odpověď:
Ahoj, byl to nádherný pocit být na ledě vedle takových hvězd, jaké tady máme a pořád si ho užívám. Chtěl bych si na pevno udržet místo v týmu, což by bylo skvělé. Největší bavič je asi Venca Varaďa s Bonkiem. Díky moc!

Další stránky
12>>
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
PSG Zlín