HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Ján Sýkora
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 12 odpovědí v této kategorii celkem.


Petr Skála 15.7.2016, 20:21
Ahoj kamaráde,

Patriot plzeňského hokeje Tě zdraví z Plzně, na některé tvé odpovědi na zdejším fóru se všichni těšíme :D Věřím, že se jako ten ”diamant” konečně dobrousíš a budeš sniper:)až dohostuješ v Třinci zase nám budeš dělat radost v našem indiánském Tee-pee:) Doufám, že se ti po nás aspoň trochu stejská, včera jsem si dal na Tebe jedno pivko na Parkáně:) Tak gólům zdar 17(69):DDD Ale proti Škodovce hraj ten svůj průměr prosím Tě:)

A ten dotaz : Co ti z Plzně chybí, a naopak co Tě v Třinci mile překvapilo? Hokejově i mimo led;-)

Have a nice day.

Indián Petr

Odpověď:
Ahoj kamaráde,
v první řadě tě chci moc pozdravit!
Plzeň je úplně jiné město, měl jsem tam krásný velký byt a dá se tam hezky kulturně žít. Třinec je malé město, ale zase je tady lepší zázemí. Neříkám, že tam byly špatné podmínky, to bych nikdy neřekl, bylo to tam taky výborné, ale tady je to na jiné úrovni. V Plzni jsem udržoval kontakt s některými fanoušky osobně, takže je všechny velmi pozdravuji a myslím na ně. To je asi to, co mi chybí.

Měj se krásně, Janko.
Petr Pepe 14.7.2016, 10:55
Ahoj Janko
1.Tvoji přednosti je rychlost,máš ještě jiné přednosti s kterými bys mohl zaujmout trineckého fanouška?
2.Co rozhodlo o tvém příchodu do Třince,každý měsíc peníze na účtu,slovenský majitel,nebo špičkoví trenéři nebo .....??
3.Promiň,ale s tvou postavou bys mohl dělat reklamu na anorexii,hodláš se sebou něco dělat?? (abys předešel dalším zraněním myslím že by si měl přibrat aspoň 10-15 kilo).
4.Kdybys měl možnost si vybrat další 4 jména z extraligy do pětky v které bys hrál,která by to byla?
5.Co se týče slovenských poslil,od dob Daňa a Sekeráše kteří dělali čest i slovenskému hokeji je součastný stav slovenských posil maxiálně mizerný,hodláš to změnit?
6.Většina našich útočníků v osobních soubojích nebudí respekt,jsou jak slečny,co ty jseš ochotný někomu v rámci spravedlnosti (načechrat fasádu)??😉😀
7.Tvoje minulá sezóna byla mizerná,takže do té příchozí ti přejí pevné zdraví a spoustu sportovních úspěchů.

Odpověď:
Zdravím!

1. Myslím si, že mám dobrou techniku, což je podle mě v moderním hokeji dost velké plus.
2. Kluby se dohodly mezi sebou a to bylo rozhodující.
3. Mám 91 kg a znám x hráčů, co přibrali 5-6 kilo a na ledě byli nepoužitelní a pak to museli shazovat. Takže se svojí výškou 191 cm mám myslím optimální váhu. Mohl bych mít o pár kilo navíc, ale to by se pak mohlo odrazit třeba na rychlosti.
4. Asi takhle nedokážu říct čtyři jména. Dobře se mi hrálo například s Dominikem Simonem v Plzni, ale jinak to neřeším.
5. Nemyslím si, že by to bylo tak, jak říkáš. V současné době je hodně velkých jmen, které budou dělat čest slovenskému i českému hokeji. Je hodně jmen, které nejsou výrazné, ale jsou to dobří hráči.
6. To si piš. Jsem schopný poprat se kdykoliv to bude třeba. Jako důkaz mám i jedno video z Plzně, odkaz na něj najdeš v tomto článku: ZDE
7. Děkuji.
Michal Jágr 13.7.2016, 15:38
Ahoj, jaký je největší rozdíl mezi holkami z Třince a z Plzně? :-)

Odpověď:
Ahoj Michale!

V první řadě tě chci moc pozdravovat a popřát ti, ať se držíš. No a mezi holkami z Třince a z Plzně asi žádný rozdíl není. :)

Janko.
Palo Gašperík 11.7.2016, 09:48
Ahoj , Janko !!!
Pozdravujú Ťa krajania z neďalekej Čadce . Moja otázka sa týka Tvojej excelentnej vlastnosti na ľade, ktorou je rýchlosť . Chcem sa Ťa opýtať , či sa venoval aj inému športu - napríklad atletike či futbalu , kde by si asi tiež dominoval svojou rýchlosťou . Za kolko si bol , resp.si schopný zabehnúť loo m?
No a na záver želáme skvelú nasledujucu sezónu , bez zranení nielen Tebe , no i celému mužstvu !!!

Odpověď:
Ahoj Palo.

V dětství jsem se chvilku věnoval atletice a gymnastice. Do 15 let jsem byl dennodenně stále venku s hokejkou. Ať pršelo nebo nepršelo, vždycky jsme byli s partou venku, hráli jsme hokej, fotbal, běhali jsme a furt se něco dělo. Dneska už to tak prostě není a děti nejsou pořád venku, jako tenkrát my, což vidím i na svém bráchovi.

Nevím, za kolik zaběhnu 100 m, ale 400 m myslím za 56 sekund, ale to už je taky dávno.

Děkuji moc za pěkné přání, měj se hezky!
Adéla Závadová 10.7.2016, 12:56
Ahoj,
1) Lidé často někoho podceňují, jak to vnímáš ty, když tě někdo podceňuje?
2) Život je plný rozhodnutí, jaké rozhodnutí bylo v tvém životě to nejsložitější?
3) V Třinci jsou lidi posedlí hokejem, kolik autogramů a fotek denně rozdáš a jaký byl tvůj nejbláznivější zážitek s fanoušky?
4) Vypadáš jako kliďas a vtipálek, co tě dokáže naštvat na ledě i mimo něj?
5) Na závěr jednoduchá otázka, jak se máš? :) :D


Děkuji za odpovědi a hodně úspěchů. :)) :D

Odpověď:
Ahoj Adélo!

1. Tohle prostě nevnímám. Je to osobní názor každého a záleží na tobě, jestli ho přesvědčíš o opaku anebo ne.
2. Žádné důležité životní rozhodnutí si momentálně nevybavuji.
3. V Třinci jsem zatím s fanoušky nic zvláštního nezažil, ale pamatuji si jeden zážitek z Plzně. Měli jsme týmovou akci a byli jsme ve městě. Šel jsem na záchod, vedle mě přišel chlapík, podíval se na mě a řekl: "Ty jsi ten Sýkora, že? Já jsem tvůj fanda!" a podal mi ruku. Tak jsem si chvilku říkal, co mám dělat a nakonec jsem mu ji u toho pisoáru podal taky. :D
4. Na ledě se dokážu naštvat akorát sám na sebe a mimo led mě jen tak něco nenaštve.
5. Mám se dobře, vždycky může být hůř, ale i líp.

Není zač, já děkuji :)
Aleš Kijonka 10.7.2016, 12:07
Ahoj,
nebudu tady psát dotazy s věšteckou tématikou, jestli bude titul, protože to je naprosto irelevantní. Zajímalo by mě ale, jestli Třinec dokáže nabídnout hráči něco jiného než peníze a zázemí? Již nedávno odvolaný trenér se vyslovil, že fanoušci nejsou nejlepší stránkou klubu.

Závěrem přeji hodně zdaru a úspěchů.

Odpověď:
Ahoj,

myslím si, že tohle je přesně to, co hráči potřebují. Potřebujeme se zajistit a mít dobré podmínky ke splnění naší práce. Takže nevím co víc bychom mohli chtít.

Děkuji za přání.
habibi 9.7.2016, 21:36
Ahoj Jánko,
1) jaké je tvé životní motto?
2) jaký je hlavní rozdíl mezi Plzní a Třincem? popř. který klub je ti srdcem blíž?
3) nejméně oblíbený soupeř?
4) Jak vnímáš velmi náročné Třinecké publikum?
5) Nosíš nějaké doplňky pro štěstí při zápase?

Přeji ti podařenou sezónu, ať ti vydrží zdraví a ať šoupneš v dresu HCO soupeřům hodně fíků. Krásné léto a v sezóně hodně štěstí


Odpověď:
Ahoj!

1. Nemám motto.
2. Plzeň má taky dobré podmínky pro hokej, ale tady jsou přece jenom na lepší úrovni. Odsud to mám blíž domů, takže i to je výhoda.
3. Nemám nejméně oblíbeného soupeře.
4. Během hry je moc nevnímám, ale nemyslím si, že by fandili špatně.
5. Ne. Možná jedině úsměv :)

Děkuji za přání, měj se hezky.
Tomáš Čech 9.7.2016, 18:08
Ahoj Jánko,

myslíš, že to byl krok správným směrem jít na tuto sezónu hostovat z Plzně k nám do Třince? Myslím, že s Plzní bys měl větší šanci na úspěch. Minulá sezóna v podání Třince to byla jedna velká katastrofa a s ohledem na to co se událo po sezóně vyhlížím tuto sezónu ještě mnohem horší. Jaké umístění pro Třinec by si považoval v nové sezóně za úspěch? Díky, ať se ti daří.

Odpověď:
Ahoj Tomáši,

myslím si, že ano. Já jsem do toho moc zasahovat nemohl, kluby se domluvily převážně mezi sebou, ale řekl bych, že to bude prospěšné i pro mě.
Tomáš Čech 8.7.2016, 21:56
Ahoj Jánko,

jsem fanda, kt. vždycky věří, fandí, ikdyž hrajete špatně a na ledě si nerozumíte a nikdy to nevzdává. Letos máme super tým, nikdo na nás nemá, počítám, že projedeme i přes Zlín konečně napoosmé.
I posily máme super, jak Vy to vidíte? Taky tomu tak věříte, jako já? Máme super trénera, další dva do party, super vedení, to snad nemůže jinak dopadnout než titulem!!!! Letos ani ten kabel nebude škodit!!!!
Doufám, že si nemyslíte jak někteří pseudofandové Třince, že je jeden titul v Třinci málo, když má Třinec vždy nejvyšší cíle...přece nejde až tak o výsledky, ale o lásku ke klubu. Je třeba mu odevzdat i svůj volný čas.

Odpověď:
Ahoj Tomáši.

Souhlasím, letos máme silný kádr a skvělé posily, tak uvidíme, jak nám to bude klapat a jaká se vytvoří chemie mezi jednotlivými lajnami.
Tomáš Plinta 8.7.2016, 21:41
Dobrý den. Co je Váš největší hokejový a životní sen?
Držím palce, ať je sezóna lepší a máme z hokeje radost.

Odpověď:
Dobrý den.

Určitě bych chtěl získat pár titulů. Můj dětský sen bylo, zkusit si zahrát v NHL, což už teď není možné. Ale dalším snem je zkusit si KHL, a to se mi doufám ještě podaří.

Největší životní sen je spokojená rodina, abych ji dokázal zajistit a neměli jsme žádné stresy.

Děkuji za přání.

Další stránky
12>>