HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Ladislav Kohn
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Redakce hcocelari.cz opět nabízí čtenářům možnost položit dotaz Ocelářům. Na základě anketního hlasování byl přesvědčivou většinou do dalšího offline rozhovoru zvolen nejproduktivnější člen kádru - Ladislav Kohn. Své otázky posílejte od pondělí 14.12. do neděle 20.12.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.


Ales Martynek 18.12.2009, 16:43
Zdravím Láďo,jak se hraje v klubu,kde nejsou hráči nasazování podle aktualní formy a vlastnich dovednosti(viz Martynek,Cartelli,Tomas-jejichž výkonnost je tragická),ovšem jsou tlačení v pozadí nějakou třetí osobou-a jsou neustále nasazování do zápasů-na úkor ostatních snažících se hráčů?to určitě v kabině nevytváří pohodovou atmosféru,né?A měl bych ne tebe jednu prosbu,vyříď v kabině ostatním hráčům,že je mezi náma hodně fanoušků,kteří si musí měnit směny,brát dovolenky jen proto,aby vás mohli vidět hrát a bavit se předváděnou hrou.Tak na tom ledě nechte všechno a BOJUJTE.(P.S.-ty patříš k největším bojovníkům-tak toto nepatří přímo tobě.)!!!díky

Odpověď:
Určitě děkujeme za podporu a vážíme si takových fanoušků, kteří na ten hokej chodí a mají ho tak rádi. Doufám, že nezklameme a budeme jim to nějakým způsobem vracet na ledě. Sestavu dělají trenéři, ne hráči a ne fanoušci. To by měla být otázka spíše pro trenéry.
Dominik 18.12.2009, 15:29
Zdravím Láďo

1)Co si myslíš o kvalitě extraligy(výborná, dobrá, slabší)

2)S kým si nejvíc v kabině rozumíš (např. stejný smysl pro humor)

3) Stalo se ti někdy už něco podobného jako v zápase s Budějovicemi (zhasnutí světlel)

Dík za odpoveď


Odpověď:
1) Výborná – jsou lepší soutěže jako třeba KHL, ale je tady spousta kvalitních hráčů, hraje se tu dobrý hokej
2) Rozumím si se všema, nejvíce asi s Lukášem Zíbem.
3) Myslím, že ne. Nemůžu si vzpomenou, ale myslím, že opravdu ne. Tohle bylo v mé kariéře poprvé.
Jan Pomothy 18.12.2009, 11:20
Zdravím, mám pár dotazů
1. Proč už nechcte hrát za repre? Vždyť letos by jste se tam mohl prosadit a klidně i s Jurou Polanským a Růžičkou hrát hned zá Jágrem a spol 2. lajnu.
2. Hrál jste NHL, proti kterému hráči si zahrát byl největší Váš největší zážitek?
3. Jak by měla dopadnout letošní sezóna, aby jste byl spokojený, nezkusíte ještě předběhnout Červenku v kan. bodování ;-)?
4. Co se Vám na Třinci líbí nejvíc a co tě přesvědčilo tady zůstat?
Dík za odpovědi a za všechny góly a asistence co jste letos už dal a ať jich je co nejvíc a hlavně ať se vyhne zranění.

Odpověď:
1) Sestavu dělají trenéři, ne hráči.
2) Asi proti Greztkymu a Lemiuxovi – dvě největší ikony.
3) Červenku už nepředběhne nikdo. Spokojenej bych byl, kdybychom měli medaili.
4) Asi nejvíce ta hokejová parta. Je tu výborné zázemi od vedení, přes kondiční trenéry až po maséry. Rozhodla celková nálada v týmu, která je parádní.
Rulis 17.12.2009, 11:27
Ahoj!

Chtěl bych se zeptat, jak se ti hraje po boku Polanského a Růžičky, oba jsou praváci, hraje se s něma jinak než s levákama?

Dále, co říkáš na zatím naše výborné brankáře?

Jaké máš auto, a které je tvoje ”vysněné”?

Jakou posloucháš hudbu, a jezdíš na nějaké koncerty?

Díky za odpovědi, jsi opravdu skvělý hráč, proti Zlínu se mi obzvlášť líbila tvoje hra do těla. Jen tak dál, přeju mnoho gólů v brance soupeře.

P.S.: Doufám že zůstaneš v Třinci co nejdéle! :o)

Odpověď:
1) To je otázka toho, že se člověk přizpůsobí. Hlavně že nám to funguje a jestli jsou praváci nebo leváci, na tom pak nezáleží.
2) Určitě se výborně vzájemně doplňují a jsme za to hodně rádi, že máme takové brankáře, před kterými hrajeme.
3) Mám Škodovku, vysněné je Porsche Cayenne a Aston Martin.
4) Na koncerty jsem teď moc často nejezdil, ale kdysi hodně často v Anaheimu. Poslouchal jsem hip-hop, hlavně Enimen a 50 cent. Teď poslouchám spíše taneční.
Martin Žvanut 17.12.2009, 08:36
Čau Láďo, měl bych pár otázek:

1) Cením si u tebe krom skvělých výkonů i to, že během zápasu hecejuš náš kotel. Tak moc ti záleží na atmosféře, která během zápasu panuje?

2) V kariéře si hrál i za Anaheim, měl bych otázku na mého nejoblíbenějšího hokejistu Teemu Selanneho. Určitě se shodnem, že je to skvělý hráč, který by se i Třinci hodil:-), zajímalo by mě jaký je to člověk, jaký je v kabině, jestli je to komik apod...?

3) Kdyby jsi měl tu moc a mohl sis do svého útoku vybrat dva hráče z celého světa, kteří by to byli?

4) Koho tipuješ na finále OH?

Díky za odpovědi, a ať se daří tobě i klubu!

Odpověď:
1) Jo určitě, jak už jsem říkal. Nám to pomůže v těch okamžících, kdy nám to nejde. Stojí za náma a snaží se nás vyburcovat a hnát dopředu.
2) Komik ani ne, ale je hrozný pohodář a hodný kluk, za kterým může kdokoliv příjít a všem pomůže, nikdy neodmítne. Teemu by se rozdal.
3) V současnosti asi Malkina s Crosbym.
4) Kanada – Rusko.
Miroslav Kufa 16.12.2009, 18:49
Dobrý den Ládislave chtěl bych se zeptat jak to vidíte s postupem Třince do play-off???

Odpověď:
Já doufám, že dobře. Věříme, že se dostaneme do první šestky a pak se uvidí.
Pavel 16.12.2009, 18:20
Čau Láďo, jaký je tvůj nejlepší a nejhorší hokejový zážitek? Kdo je největší bavič v kabině a na kterém stadioně se ti hraje nejlépe a naopak na kterém nejhůře? Dík za odpovědi, hodně štěstí a gólů v Třineckém dresu a hlavně zdraví.

Odpověď:
Největší zážitek je rok 2002 a vítězství Stanley cupu v Detroitu. Nevím jestli bavič nebo nejvíce ukecanej, ale Petr Kanko bude figurovat hodně vepředu. Letos se mi nejhůř hrálo ve Zlíně a nejlépe se hraje doma v Třinci.
Patrik Odehnal 16.12.2009, 17:15
Ahoj Láďo.Budu se ptát trošku netradičně:

1-Vnímáš hudbu hrající při přerušení mistrovského zápasu v Třinci? Nepřipadáte si někdy s partou na střídačče jako na diskotéce?

2-V tomto městě chodí na hokej i ”fanoušci”,kteří se jdou společensky unavit pod záminkou hokeje.Chodí zde i lidé kteří jdou vyřešit své osobní problémy a od většiny takových slyšíte pískot a nelidské pokřiky směrem k nepodařeným akcím.Vnímaš tyto reakce?Co by jsi vzkázal těmto lidem?

a něco lehčího na závěr:
3-Co by jsi chtěl pod pařez od Ježíška? :) (nemusíš odpovídat)

Láďo, děkuji ti za zodpovězené otázky,výkony které zde podáváš,a přeji ti hlavně zdraví a formu. Lovu bodů zdar.

Odpověď:
1) Ani moc ne, někdy když je delší přestávka tak možná jo, ale většinou to moc nevnímám.
2) Oni to berou možná jinak. Zaplatili si lístek a můžou si za ty peníze dělat v tom hledišti co chtějí, je to jejich svobodné rozhodnutí, ale příjemný to není.
3) Zdravíčko a mám slíbené golfové hole.
David Moravec 16.12.2009, 15:50
Čau Láďo, jak se ti libí v Třinci ? Myslim tim město, a taky tým. Co říkáš na fanoušky ? S kým si v týmu nejvíce rozumíš ? A čím je, že už nemáte tak skvělou formu jak na začatku sezóny ? Jsi spokojeny v jaké hraješ lajně, nebo by si spiš hrál s někym jiným ?? Díky za odpovědi...

Odpověď:
Není to žádné historické město, kde by člověk šel na procházku a viděl krásné budovy, ale určitě má své kouzlo a místa, kde si člověk může jít sednout. Já doufám, že se zde bude hlavně rodině líbit. Na zbytek jsem odpovídal.
Hanzi159 16.12.2009, 13:47
Dobrý den Láďo , sem rád že ste prodložil smlouvu s Třincem minimálně do konce sezony .. ste určitě platným hráčem Třince .. kteremu to letos jde. A jinak jak se vam hraje ve formaci s Jiřím Polanskym a Martinem Růžičkou? děkuji předem za odpovědi, a přeju krásné prožití Vánočních svátků,a mnoho úspěchů v dresu Třince.Naschledanou :)

Odpověď:
Už jsem odpovídal. Lukáš Zíb a Josef Hrabal do formace taky patří…

Další stránky
12>>
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
PSG Zlín