HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Jiří Kalous
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.


Nikola Výtisková 27.5.2013, 22:50
Ahoj Jirko,

nedá mi to, abych ti ještě jednou nepoblahopřála k novému trenérskému angažmá. V novém působišti pevné zdraví i nervy. Těší nás, že pokračuje Petrovka, je to osobnost nejen třineckého hokeje. Rádi na tebe vzpomínáme.. A přece jen dotaz, jaká byla dovolená??
Nikol Výt.

Odpověď:
Ahoj, díky moc :)
Pavel Byrtus 27.5.2013, 21:20
Dobrý den, mám na vás pár otázek
1.Už víte jak budete mít složené formace?
2.Koho dáte jako jedničku do branky?
3.Myslíte si že Třinec má nárok na titul?
4.Chtěl by jste s Třincem Titul?
5.Co si myslíte o Třineckých fanoušcích?
6.Když se nebude dařit budete kluky podporovat a nebo je necháte tak ať se podusí a uvědomí si kde je chyba?
7.A Proč právě Třinec?

Odpověď:

1. Představu mám, ale na to je příliš brzo něco zveřejňovat, určitě se to bude měnit.

2. Teď neprozradím.

3. Za splnění určitých předpokladů ano.

4. Ano.

5. Jsou dost živí a mají rádi hokej, prožívají to (stejně jako já)

6. Jsme na jedné lodi, jednoznačně je budu podporovat, ukazovat chyby, odstraňovat je atd.

7. Už bylo řečeno.

Dominik 27.5.2013, 20:23
Dobrý den.
1)Jak to vypadá s Markem Zagrapanem? Myslíte, že je perspektívní do budoucna? Za 2 roky, co tady byl se moc neprosadil....
2)Vnesete do hry trochu zdravé agrese? V našem týmu dohrává souboje snad jen Adamský...
3)Sledoval jste letos Třinec? Co říkáte na sérii se Zlínem, který hrál venku totální beton a nejhorší na tom bylo, že se jim to vyplatilo...
4)Jste zvyklý na dlouhé cestování autobusem? Tady si ho asi užijete hodně :D

Trenéra budoucích mistrů v sezoně 2013/14 zdraví věrný fanda Dominik :)


Odpověď:

1. Marek určitě dostane šanci a prostor na to, aby přesvědčil, že tu může hrát.

2. Věřím, že ano.

3. Ano, sledoval. Vyrovnaná série, tentokrát vyhrála defenzíva.

4. Jsem, vím o tom a jsem připraven.

:-) uchazečů je víc…
Ivan Hrozný 27.5.2013, 19:12
Budete i v příští sezóně uplatňovat u venkovních zápasů, že někam dál se pojede den předem?

Odpověď:
Ano.
Marek Novák 27.5.2013, 13:02
Dobrý den trenére,
Předně bych Vás chtěl přivítat v Třinci a rád bych Vám položil několik otázek.
1. Stále dokola se omílá potřeba zapojovat mladé hráče, což vyvrcholilo v zavedení pravidla o povinném počtu mladších hráčů na soupiskách. Není ale problém spíše v tom, že hráči přecházející z juniorů do seniorské kategorie si musí uvědomit, že úroveň je někde úplně jinde, a že pokud chtějí něčeho dosáhnout musí tak říkajíc držet hubu a krok, makat mnohem víc než stabilní členové kádru a chyby a rezervy hledat především u sebe a ne všude kolem? Nezpůsobí právě nové pravidlo spíše vlažnější přístup mladších hráčů, když mají své jisté? Funguje jako motivace, když vidí starší hráče při tréninku, nebo zjištění, že úroveň ELH je jinde než byli dosud zvyklí? Jak jinak motivovat mladší hráče ke drilu?
2. Hráči jsou sice profesionálové, ale taktéž lidé a pravděpodobnost, že ke každému zápasu zákaladní části přistoupí všichni na 100% není dle mého příliš velká. Myslíte si, že zle tyto výkyvy minimalizovat, nebo úplně eliminovat, nebo jsou nutnou součásti dlouhodobých soutěží v kolektivních sportech? Zabýváte se i metodologií motivace?
3. Vrcholový sport je především byznys, ale hráči by měli být taktéž vzory pro mládež a ctít duch fair play. Dokážete si představit, že by kluby samy od sebe trestaly vlastní hráče (udělením a zveřejněním pokuty ) za unfair chování jako je očividné filmování apod., i když toto jednání nebylo postihnuto rozhodčími ani žádnými jinými orgány ELH? V době, kdy je každý zápas k vidění na internetu, je k vidění spoustu estrád a představa, že se nazvou křivárnami, nikoliv chytrostí je sice utopická, ale lákavá.
4. Je konečné umístění vždy to nejdůležitější? Jste typem, který jde za úspěchem "přes mrtvoly" a vše podřizuje konečnému umístění a hráče bere spíše jako šachové figurky ve své hře u kterých se očekává maximální podřízení, nebo má pro vás větší cenu třeba o něco horší umístění (řekněme, že hypotetická sezóna v ani jednom případě neskončí titulem ) ale vědomí, že tým jako celek funguje jako jeden organizmus a táhne za jeden provaz?
5. Třinec má pověst bohatého klubu, nemyslíte že je to spíše na škodu a i průměrní hráči zde očekávají nadprůměrné ohodnocení?

Díky
Přeji hodně zdaru v následující sezóně


Odpověď:

1. V mnohém souhlasím, ale jistotu místa nikdo z mladším hráčů nemá, buď na to bude mít, když ne vyzkouší se další mladší hráči a pokud to nebudou stíhat, bude se hrát na menší počet hráčů v utkání. Na druhou stranu je potřeba hráče chvíli podržet, dát jim šanci a důvěru. Nevěřím, že by si mladší hráč dnes dovolil v A týmu vlažnější přístup, abych pravdu řekl, ani si to neumím představit.

2. V tomto případě s vámi nesouhlasím, že by hráč nehrál na 100% v utkáních ať základní části nebo play-off. Protože pokud nebude hrát na 100%, v týmu nemá co dělat a nebude v něm. O motivační metody se zajímá asi každý trenér, nejsem výjimka, ale řídím se hodně pocitem.

3. Ano, dokáži si to představit, osobně to tak praktikuji, akorát to nezveřejňuji. Jsem alergický na padání hráčů, a u vlastních obzvlášť. Vyžaduji, aby hráli na bruslích a ne na kolenou.

4. Vyžaduji profesionalismus od sebe i od hráčů a realizačního týmu, abychom měli šanci bojovat o nejvyšší mety. A vyžaduji ho tvrdě. Ale to zároveň nevylučuje možnost vytvořit a pracovat v prostředí, kde jsou dobré vztahy a kde kde tzv.organismus funguje správně tak jak má.

5. V současnosti je velmi těžké obecně financovat sport, a měli bychom být rádi a vážit si toho, že se dnes ještě najdou sponzoři, kteří umožní hokej, a nejen hokej vůbec provozovat na takové úrovni.

Jakub Gryč 27.5.2013, 09:24
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, čím si myslíte, že to je, že Třinci dlouhodobě nejdou nájezdy ? Hodláte na tom zapracovat ?
Jak jsem četl ostatní dotazy, dovolím si nesouhlasit, protože Kohn není centr, ale křídlo, tudíž dávat jej místo Petrovky je hloupost :-)
Poslední dotaz hodláte ještě někoho nového přivést nebo si vystačíte s momentálním kádrem ? Děkuji za odpovědi

Odpověď:
Nájezdům se 100% budeme věnovat.

Předpoklad je, že začneme se současným kádrem v přípravě.
Ondra Muller 26.5.2013, 19:55
Dobrý den, co je pravda na tom ze se vrací Kohn z Budějovic??Ladu Johna bych nesadil místo Peterka,Lada kohn mal pouze 38 let.

Odpověď:
Nevím o tom.
dalibor miech 26.5.2013, 12:26
pardon že optěžuji znova mam hodne otazek na vas 1.nej jidlo 2. nej fotbalovy klub 3. nej sportovec 4. nej stadion hokejovy 5.nej nhl tym.to je vše naschle vaš dalibor

Odpověď:

1. V jídle nejsem vyhraněný.

2. V současnosti se mi líbí Plzeň u nás, Bayern venku.

3. Nemám, je jich víc.

4. Plná O2 Arena v Praze.

5. Boston Bruins.

Martin Žvanut 26.5.2013, 12:17
Dobrý den trenére, je v extralize nějaký mančaft který vyloženě nemusíte, např. Kometa Brno nebo tak něco..?

Odpověď:
Není.
Kolář Miloslav 26.5.2013, 10:44
Prosím o odpověď jak bude klub naplňovat při přípravě a zápasových nominacích v extralize nové pravidla o využívání hráčů tuším do ročníku 94. Půjde o opravdovou snahu přispět k výkonnostnímu růstu talentůˇtak jak říká strategie VV ČSLH, nebo jen kosmetickou záležitost ze strany HC v nastávající sezoně.

Odpověď:
Za sebe můžu říci, že pokud to jen trochu půjde a hráči na to budou výkonnostně mít, šanci hrát dostanou.

Další stránky
12>>
×
Odehrané v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC Oceláři Třinec