HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Šimon Hrubec

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan Bednář 14.1.2013, 17:56
Ahoj Šimone,
1) Jaké si měl ve škole známky?
2) Bydlíš přímo v Třinci nebo někde jinde?
Dík ať se daří

Ahoj

1. Celou základku jsem byl premiant. Na střední škole se to kvůli hokeji trochu zhoršilo. Tam už to byly většinou trojky.

2. Bydlím přímo v Třinci.

Díky za přání.

Lenka 14.1.2013, 17:12
Ahoj Šimi :) Zajímá mě s kým se nejvíce bavíš, jsi s ním ubytovaný na pokoji, sedíš s ním v autobuse atd :) Ať se ti daří a vychytáš nám mistrák!!! :)

Ahoj Lenko.

Na pokoji jsem teď byl s Radimem Matušem. Nejvíc se bavím s Peterem Hamerlíkem. V Třinci se ale mohu bavit se všemi. Nedělají se tu generační rozdíly. Děkuji za tvé přání.

Radomír Molin 14.1.2013, 16:37
Ahoj Šimone,
otázek je tady už dost, tak ti chci jen napsat, že tě máme rádi a vážime si toho, že jsi tady s námi v Třinci!!!

P.S. jen tak dál chlape

Odpověď:

Děkuji mockrát, Radku. Já si zase vážím toho, že tady mohu působit.

Marek Alaxa 13.1.2013, 21:24
Šimone,jak tipuješ že dopadnete. A co si myslíš třeba o sobě. Jak hraješ atd. :):):)

Odpověď:

Ahoj. Věřím, že dopadneme co nejlépe. Nebudu sám sebe hodnotit. Od toho jsou jiní.

kamil 13.1.2013, 21:19
zdravím šimi,vím že jsi veselá kopa tak i mé otazky budou směřovat k tomuto tématu :-D
1)kdyby se potkali v ringu Dalibor janda a Stanislav Hložek kdo by vyhrál?
2)hořcice nebo musztarda?
3)liverpool nebo manchester?
4)tonda nebo ctirad?
velke díky že jsi přišel k nám,jsi super brankař,a showman a člověk který má rád humor.
ahoj

Ahoj.

1. Než by k sobě došli, byli by oba dědci vyřízení :))

2. Rozhodně hořčice.

3. Asi Manchester.

4. Ctirad. Má dnes svátek a máme ho v týmu.

Díky.

Václav Bednář 13.1.2013, 15:45
Ahoj Šimone
1)Jaký je tvůj oblíbený fotbalový klub?
2)Jaké je tvoje nejoblíbenější jídlo?
3)Kdo je tvůj nejoblíbenější sportovec?
4)Umíš lyžovat?
PS: Nechtěli byste někdy s Hamasem při děkovačce zkusit krasobruslení :D
Díky za odpovědi ať se ti daří

1. Fotbal moc nesleduji.

2. Mám rád sushi. To opravdu mohu vždy a všude.

3. Sportovec? Kůň Phar Lap! Je o něm dokonce film, všem doporučuji :)

4. Lyžovat umím a baví mě to. Jsem kluk ze Šumavy a tam je to skoro povinnost. Teď mám ale podle smlouvy zákaz lyžovat, což mě trochu mrzí, ale respektuji to. Je tady riziko zranění.

Krasobruslení nám někdo navrhoval. Chtělo by to domluvit, aby nám po zápase pustili vhodnou muziku. Museli bychom to ale s Hamasem natrénovat. Jen ať lidé nečekají nějaké zvedačky:-D

Jiří Pavlík 13.1.2013, 15:34
Ahoj Šíímo ;)

a) Jak se ti líbí v Třinci :)
b) Jak si rozumíš z ostatními hráči :)
c) Planuješ zustat v Třinci ?.
Mas EXCLUSIVNÍ děkovačky ;)))

1. Líbí se mi tady moc.

2. Rozumím si se všemi. Je tady fajn kolektiv a je skvělé, že se nedělají rozdíly v tom, kdo je starší a kdo mladší.

3. Mám tady smlouvu na tři roky a nikam neutíkám.

Díky, snažím se.

Dominik 13.1.2013, 14:53
Zdravím tě borče :)

1)Nechtěl by si do děkovaček zapojit i ostatní hráče? Připadá mi, že se u té jejich děkovačky spíš trápí a neví co mají dělat :D ... na rozdíl od tebe... Nezkusil by si udělat nějakou revoluci v hráčských děkovačkách? :D

2)Jaký máš názor na brankáře Jakuba Kováře jako člověka?

3)V kolik hodin chodíš spát? A nevysilují tě dlouhé cesty v autobusu? A co v něm vůbec ty desítky hodin děláte ? :)

Zdraví věrný fanda :)

Taky tě zdravím.

1. Nejde nařídit, aby se všichni zapojili do děkovačky. Na tohle jsem moc mladý. Kdyby do toho šli, bylo by to zajímavé pro diváky. Vím, že Jirka Polanský říkal, že by do toho s náma šel, tak možná ho někdy zapojíme.

2. Mrzí mě, že jsme si víc neporozuměli, ale takový je život. Možná jsem čekal, že naše komunikace bude na lepší úrovni. Nakonec to tak nedopadlo, ale vážím si ho jako gólmana.

3. Chodím spát okolo 22:30 až 23:00. Dlouhé cesty mě docela vysilují, ale na zápasy jezdíme den předem a je čas na odpočinek. V autobuse většinou poslouchám muziku, občas koukám na film nebo si s někým píšu.

Zdeněk Vadlejch 13.1.2013, 12:33
Zdravím Tě, jihočechu! :)
Jak vzpomínáš asi na svůj první větší vychytaný úspěch v kariéře, postup s Pískem do 1.ligy? :)
Jaký to tenkrát bylo? přišlo mi, že parta už lepší být nemohla:)... Vím, že už jsi teď zvyklý na extraligu, ale co si tenkrát říkal publiku, kam chodili přes 2000 diváků a myslím, že atmosféra byla na 2.ligu velmi dobrá....? S kým ses z tehdejšího týmu nejvíc rozuměl a prozradíš, co jste vždy po konci křičeli u mantinelu? :)
Jsem moc rád, že jsem u postupu a také hlavně u začátku v dospělém hokeji už nyní jednoho z nejlepších golmanů osobně mohl být! :)
Doufám, že jednou budeš oblékat naše státní barvy!
S pozdravem, fanoušek Písku, Ady!:)

Odpověď:

Zdravím Tě, Zdeňku. Na Písek se nedá zapomenout. Byly to krásné roky! Byl to můj první hokejový úspěch. Jsem vděčný, že jsem u toho mohl být! V té době tam chodilo hodně lidí a byla vždy parádní atmosféra. Ať se vám v Písku daří!

David Studený 13.1.2013, 11:47
Čau Šimone co uděláte pro to aby ste se dostali do finále? Jiný oblíbený sport? Chceš se dosáhnout na špičku? Pozdravuj hráče a ať se daří.

Odpověď:
Čau. Budeme makat a snad to klapne. Krom hokeje miluji golf a thajský box.

Další stránky
123>>