HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Martin Adamský
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Své dotazy můžete položit od úterý 8.6. do neděle 20.6. Prosíme o slušné a korektní otázky. Zároveň prosíme o kontrolu, jestli váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat nesmyslné příspěvky.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.


David Moravec 13.6.2010, 21:01
Ahoj Martine, jak se těšiš na sezónu? Hral si určitě někdy proti Třinci, co říkáš na atmosféru, se srovnáním s atmosférou v Plzni ? S kým by sis asi nejraději zahrál v lajně ? Jinak ti přeju hodně štěstí do sezóny..

Odpověď:
Ahoj Davide.
Už se moc těším na start sezóny. Co si pamatuji, tak v Třinci i Plzni se vždy dobře a taky hlučně fandilo. Snad to bude pokračovat. Je mi docela jedno, s kým nakonec budu ve formaci. Rozhodne až trenér. Mockrát díky za tvé přání.
-ma-
Renata Kopka 12.6.2010, 12:48
Ahoj Martine, těšíš se na sezonu ? Co říkáš na atosferu v WA ? S kým s kluků se tu znáš? Přeju Ti hodně gólů, úspěchu a hlavně ať se Ti v příští sezoně nic nestane ..

Odpověď:
Ahoj Renato. Na novou sezónu se hrozně těším. Už aby to znovu začlo. Teď už se znám skoro se všemi kluky. Děkuji za přání. Snad mi bude zdraví dobře sloužit.
-ma-
Jan Pomothy 11.6.2010, 14:13
Zdravím,
Co si od tebe máme slibovat? Spoustu gólů nebo nenápdnou černou práci?
A s kým bys tak chtěl u nás hrát? První lajna je už obsazená, ale ve druhé s Peterkem a Květoňem by se uplatnil nějaký hráč před bránu, to by mohl být tvůj flek?

Odpověď:
Taky vás zdravím. Doufám, že budu platný v obou směrech. Nějaké góly dám a taky budu dost bránit. Upřímně říkám, že nejsem rozený střelec jako Láďa Kohn, Martin Růžička, Jirka Polanský nebo třeba David Květoň. Je mi poměrně jedno s kým budu v lajně. Tohle je plně v kompetenci trenérů. Já se v tomhle směru dokážu plně přizpůsobit.
-ma-
Pavel Kravčík 11.6.2010, 07:04
Sakra chlape, copa Ty nevíš, kdepa si doma?!

Ale jinak hodně štěstí, ať se Ti daří > hlavně proti oblíbeným ”žloutenkám” a pamatuj, že dobří holubi se vracejí a pilsfandové Tě stejně mají nejradši ze všech...:-)


Odpověď:
(dlouze se směje) Vyrostl jsem ve Studénce, ale v Plzni mám svůj domov. Po konci kariéry tam chceme zůstat, mám na západě Čech vybudované zázemí. Hokejový osud mně zavál do Třince, proto jsem musel opustit Plzeň. Takový je život. Díky za vaší podporu. Vážim si toho.
-ma-
Adéla Bednaříková 10.6.2010, 17:39
Ahoj Marťo,tak co už jsi stihl trošku ”prostudovat” místní kopce ? :) jak se ti tady líbí? doufám že se ti bude dařit a budeš jedním z tahounů našeho skvělého mužstva moc se těším na další sezonu hodně štěstí jak v hokejové kariéře tak v osobním životě
PS: malej Kryšpínek je užásnej :)

Odpověď:
Ahoj Adélo. Místní kopce jsem už poznal. V rámci tréninku jsme na kolech šlapali v Beskydech. S přítelkyní a synem jsme už byli na Javorovém. Moc se nám to líbilo. Děkuji za Kryšpínka :)
-ma-
Miroslav Kováčík 10.6.2010, 12:08
Ahoj Martine,
díky za práci, kterou jsi odvedl v Plzni a taky díky za podepsání mého narozeninového dresu.
Musim se přiznat, že tvoje vysmátá hlava a bouřlivé oslavy gólů mi budou moc chybět.
Otázka: Byl ve hře i odchod do zahraniční soutěže? Která liga by tě lákala?
Měj se fajn a snad zase někdy v modrobílém.
Míra

Odpověď:
Posílám pozdravy do Plzně.
Pokud jde o zahraniční angažmá, tak co si budeme nalhávat. Pro každého hokejistu je kvůli penězům zajímavé Rusko. Já půjdu hrát jen tam, kde je o mně seriózní zájem a nepůjdu někam jen na zkoušku či do klubu, kde bych nedostal moc prostoru ke hře. V Třinci jsem cítil upřímný zájem o mé služby, proto jsem neváhal.
-ma-
denis karzel 9.6.2010, 20:57
ahoj třinecky draku doufám že se ti bude v třineckem dresu hrát dobře přeji ti aby se ti v třinci dařilo.

Odpověď:
Taky doufám, že se nám bude dařit a přineseme radost třineckým divákům.
-ma-
Ondřej Zwierzyna 9.6.2010, 19:48
Zdar borče,
vím, že se nemůže rovnat naplněnému stadionu v Plzni, ale co říkáš na atmosféru ve werk aréně, kterou si zažil ještě v dresu Plzně?

Přeji hodně štěstí.

Odpověď:
Co si pamatuji, tak v Třinci vždy bývala dobrá atmosféra na zimáku. Už jsem na toto téma mluvil doma se svým švagrem. Tady je kapacita asi pět tisíc míst, proto když příjde třeba 3500, tak už se dá udělat velmi dobrá atmosféra. V Plzni je kapacita zhruba 8500 a chodívalo tam obvykle 6000, což je trochu srovnatelné.
-ma-
Dawid Góralczyk 9.6.2010, 14:42
Ahoj Martine!
Chtel jsem se zeptat či hraješ neco do tela (bodyčky)??
Zdravim s Polska, a hodně štěstí a zdraví v Třinci! :)

Odpověď:
Zdravím do Polska. Děkuji za přání a jsem rád, že píšete česky, jelikož polštině ještě moc nerozumím(směje se). Občas zkouším i tvrdší hru do těla a třeba se mi povede i nějaký bodyček.
-ma-
Tomáš Golasowski 9.6.2010, 10:49
Dobrý den Martine,
s kým si tady v Třinci největší kamarád? Patříš k bavičům v kabině? Jaké máte letos ambice, protože si myslím, že když se stabilizuje obrana, tak tady bude velmi silné mužstvo. Díky za odpovědi a ať se dařív hokejovém i osobním životě.

Odpověď:
Neřekl bych, že patřím k bavičům v kabině, ale rád se zasměju. Do každé sezóny jdu s co největší ambicí. Klidně můžeme pomýšlet na titul, ale ze začátku si budeme klást postupné cíle. Kádr je tady myslím opravdu silný. Děkuju za přání.
-ma-

Další stránky
12>>
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC Oceláři Třinec