DHL extraliga juniorů
3 : 2

(1:1, 1:1, 1:0)

ZS Moravské Budějovice

Branky a nahrávky: 12. Báťa (Klapica), 28. Broš (Báťa), 59. Vandas (Peš) - 18. Ullrych (Pánek, Šotkovský), 35. Holinka (Bartoš). Rozhodčí: Skopal, Grygera - Kleprlík, Komínek. Vyloučení: 3:6, navíc za faul Číhala (JIH) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 138. Střely na branku: 39:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

HC Dukla Jihlava: Maláč - Matějíček, Číhal, Tomšík, Vovsík, Šabatka, Vandas, Ludvík - Kravec, Báťa, Coufal, Broš, Klapica, Rauš, Kudrna, Peš, Pavelec, Sojka, Modl

HC Oceláři Třinec: Král - Kyselý, Kremnický, Pospíšil, Andrle, Kareš, Hrůzek, Volas - Šotkovský, Pánek, Šilar, Šutý, Cedzo, Bartoš, Gerych, Ullrych, Holinka, Hlávka, Moškoř, Jobánek

Skóre pátečního zápasu mohli mladí Oceláři otevřít v deváté minutě, proměnit nařízené trestné střílení se jim ale nepodařilo. V čase 11:39 se tak z prvního gólu radovali domácí, když kotouč za záda Jakuba Krále dopravil Šimon Báťa. Svěřenci trenéra Reného Muchy ale ještě do sirény našli odpověď a Petr Ullrych svou třetí trefou v sezoně srovnal na 1:1.

I v prostřední části skórovala jako první Jihlava, na konci osmadvacáté minuty překonal třineckého brankáře Josef Broš. Oceláři ale znovu přispěchali s vyrovnávacím gólem, o který se postaral Miroslav Holinka.

Za stavu 2:2 ale přišla v závěru třetí třetiny krutá rána. Pouhých 75 sekund před koncem základní hrací doby poslal puk do sítě Tomáš Vandas a Oceláři se museli smířit s pátou prohrou v řadě.