3 : 4p

(1:1, 0:2, 2:0 - 0:1)

HC Dukla Jihlava

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Branky a nahrávky: 14. Štencel (Matuš, Faksa), 46. Repe (Faksa), 51. Jaroš (Faksa) - 2. Tobola (Gregar, Dobrovolný), 29. Kovářů (Střecha, Hošek), 37. Lupač (Tobola, Březka), 63. Střecha (Peroutka). Rozhodčí: M.Šeděnka - M.Vengřín, T.Záviský. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 64. Střely na branku: 36:16. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.

Němec - Štencel, Jonáš, Běhal, Repe, Blahuta, Valíček, Ohera, Slovák, Chvostek, Faksa, Jaroš, Vrabel, Samek, Matuš, Malyjurek, Pargáč, Matěj.

Hlávka - Kříž, Peroutka, Dobrovolný, Hošek, Tobola, Ščarban, Vlček, Svobodník, Štěpán, Brabec, Vantuch, Vlček, Gregar, Střecha, Mandát, Kovařů, Březka, Lupač, Štěrba.

OHLASY TRENÉRŮ

Roman Cienciala (trenér Třince): Do zápasu jsme nastoupili zodpovědně, kluci hráli na maximální obrátky, vytvořili jsme si tlak, ale chybělo nám štěstí v koncovce. Prohrávali jsme 3:1, pak jsme dokázali vyrovnat, ale v prodloužení po třech našich hrubkách jsme přišli o prémiový bod.

Luboš Sláma (trenér Jihlavy):V první třetině byl Třinec lepší, ke konci první dvacetiminutovky jsme ale dostali na 1:1. Ve druhé třetině jsme hráli dobře, většinu času před jejich brankou, dali jsme pěkné góly. Ve třetí třetině jsme dostali takový nešťastný gól od modré a soupeř následně srovnal. Prodloužení bylo o tom, ke komu se přikloní štěstí. Chtěl bych klukům poděkovat za předvedený výkon na ledě. Všichni odmakali celý zápas, hráli zodpovědně. Když budeme takhle hrát i v dalších zápasech, můžeme porazit kohokoliv.