Extraliga staršího dorostu
1 : 3

(0:0, 0:2, 1:1)

Zimní stadion Luďka Čajky

Branky a nahrávky: 51. Krejčiřík (Karafiát) – 27. Stuchlík (Hrehorčák), 32. Kofroň (Poruba, Švaňa), 60. Roman (Adámek, Kofroň). Rozhodčí: Obadal - Bryška, Valentík. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 21:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Odložilík – Padrnos, Sirota, Váňa, Schmied, Kosorin, Budil, Gazda – Strmiska, Václavek, Mikulec, Krejčiřík, Chytil, Karafiát, Bainar

Hlaváč – Hrachovský, Haman, Radzienciak, Adámek, Imrich, Bartko, Janiczek – Stuchlík, Kaukič, Švaňa, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Poruba, Stwiertnia, Roman

Hned první střela na bránu mohla být gólová, prázdnou klec ale hosté při dorážce minuli. Stejnou možnost měl na druhé straně Chytil, ale puk pouze prosvištěl odkrytým brankovištěm. V gól se mohla proměnit i nešťastná teč třineckého beka, ale puk brankáře Hlaváče trefil. A když v samostatném úniku neuspěl ani zlínský Chytil, po první dvacetiminutovce byl stav bezbrankový.

Druhou třetinu začínali hosté v početní výhodě, v níž ale nastřelili pouze tyč Odložilíkovy brány. Zanedlouho vybídl Krejčiříka ke skórování Karafiát, první jmenovaný ale Hlaváčovi pouze vyprášil betony a ani následná dorážka Václavka v síti neskončila. Dostat Oceláře do vedení mohl Flok, ale odkrytou svatyni přestřelil. Oceláři se tak radovali až v sedmadvacáté minutě. Smůla stála při domácím brankářovi Odložilíkovi, nahození Hrehorčáka z půli hřiště mu propadlo, ale skončilo těsně vedle tyčky, tam však kotouč vzal Kryštof Stuchlík a do prázdné branky ho pohotově dopravil.

A o pět minut později to bylo již o dvě branky. Švaňa v přečíslení nahrál Porubovi, ten ale prázdnou bránu minul, pohotově však puk poslal před bránu, kde ho za brankovou čáru umístil David Kofroň. Další zásah mohl za minutu přidat Kaukič, Odložilík ale jeho bekhendovou kličku vykryl lapačkou. Domácí nepotrestali ani špatnou rozehrávku třinecké obrany, Sirota sice nahrával výtečně postavenému Bainarovi, ten ale zívající prázdnou branku netrefil. Za Ševce nesnížil v samostatném úniku ani Krejčiřík.

Po další chybné rozehrávce Ocelářů našel Hlaváč Karafiáta, ten ještě neuspěl, druhý jmenovaný ale puk pohotově vrátil do brankoviště, kde díky důrazu snížil Vojtěch Krejčiřík. Vyrovnání mohlo přijít necelé dvě minuty před koncem, domácí ale nastřelovali pouze tyčky. Vše tak pečetil třináct vteřin před závěrečnou sirénou hostující Miloš Roman, který z blízka prostřelil Odložilíka.