10 : 0

(1:0, 3:0, 6:0)

Werk aréna

AZ Heimstaden Havířov

Branky a nahrávky: 16. Stuchlík (Murín, Bartko), 25. Flok (Imrich), 28. Miloš Roman (Haman), 40. Stuchlík (Kaukič), 41. Miloš Roman (Kofroň, Michal Roman), 44. Miloš Roman (Kofroň), 46. Kofroň (Miloš Roman, Poruba), 56. Kaukič (Stuchlík, Murín), 58. Stuchlík (Kaukič, Bartko), 60. Murín (Radzienciak). Rozhodčí: Jeřábek – Tošenovjan, Bartek. Vyloučení: 3:5 . Využití: 3:0. V oslabení: 0:0 . Diváci: 60. Střely na branku: 57:8. Průběh utkání: 10:0.

Hlaváč – Hrachovský, Haman, Radzienciak, Michal Roman, Imrich, Bartko – Stuchlík, Kaukič, Švaňa, Flok, Kofroň, Poruba, Murín, Sztwiertnia, Miloš Roman

Sonnek (30. Gerža) – Srníček, Trombik, Frojda, Dudek, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Polak, Pawliczek, Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Němec, Cihlář

Oceláři vstupovali do utkání s Havířovem jako jasní favorité. Na první branku jsme si ale počkali až do šestnácté minuty, kdy v první přesilové hře utkání udeřili domácí. Z prostoru před brankou prostřelil gólmana Kryštof Stuchlík.

Do prostředního dějství vstoupili třinečtí mladíci znovu aktivně a nevypadalo to, že by chtěli soupeře z Havířova k něčemu pustit a po uplynutí čtyř minut přidali hráči s dráčkem na prsou druhou branku. Tentokrát našel Imrich v dobré střelecké pozici Adama Floka a ten neměl problém zakončit.

O tři minuty později vyzval Haman ke skórování Miloše Romana, jenž si nenechal tuto šanci ujít a zvyšoval tak na rozdíl tří branek. Poté jsme delší dobu nezaznamenali žádné góly, přestože Třinec i nadále útočil na soupeřovu branku. Ve 31. minutě došlo na straně hostujícího celku ke změně gólmana a za Sonneka nastoupil Dominik Gerža. Ten ale vydržel s čistým kontem jen devět minut a necelou půl minutu před koncem inkasoval po střele Kryštofa Stuchlíka z mezikruží.

Poslední třetinu otevřeli třinečtí další brankou, tentokrát z hole Miloše Romana, který tvrdou střelou nedal gólmanovi šanci. Pár minut poté nejdříve Miloš Roman nejprve zkompletoval hattrick a následně se prosadil z dorážky David Kofroň.

O další branku v soupeřově kleci se postaral Lukáš Kaukič, který měl o chvíli později další šanci, přihrávku Hrachovského ale v gól neproměnil. Přesto ale ještě v téže minutě přidali Oceláři další branku, když Kryštof Stuchlík jako druhý v tomto utkání zaznamenal hattrick. Kosmetickou úpravu skóre pak ještě pět vteřin před koncem zařídil Matěj Murín, který využil přesilové hry a zapečetil tak výsledek na 10:0.