Extraliga staršího dorostu
0 : 1

(0:0, 0:0, 0:1)

HC Vítkovice Ridera

Branky a nahrávky: 49. Kubis (Blahuta). Rozhodčí: Czubaj - Jureček, Rychlý. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 183. Střely na branku: 23:32. Průběh utkání: 0:1.

Němec - Pisarik, Mičulka, Valíček, Cienciala A., Jonáš, Kalus, Běhal, Foltýn, Cienciala D., Růžička, Kovařčík, Samek Pěnčík, Kofroň, Rataj, Kasala, Heider, Ohera, Pastrňák, Malyjurek

Svoboda - Demel, Charvát, Štencel, Kubis, Klok, Cabák, Černín, Pop, Ballner, Churý, Rimmel, Kovář, Česlík, Illeš, Blahuta, Škutchan, Ollender, Zdráhal, Sysala

Celá první třetina se nesla v duchu přesilovek a oslabení . Na trestnou odjížděli hráči jeden po druhém. Domácí ani hosté však své početní převahy nevyužili. Oba týmy hráli opatrně jako by se teprve oťukávali.

Ve druhé třetině jsme sledovali rychlý dynamický hokej s mnoha šancemi na obou stranách, ale branky jsme se opět nedočkali. Vítkovického brankáře postupně nepřekonali Kofroň, Pastrňák , Heider ani Malyjurek. Na druhé straně si na třineckém strážci svatyně vylámali zuby Blahuta, Pop a Kovář. Ve 36.minutě vítkovický Sysala rozezvonil tyč u třinecké brány. Ke konci třetiny se hra přiostřila a muži v černobílém vylučovali a vylučovali. Na konci třetiny seděli na trestné lavici dva třinečtí a jeden vítkovický hráč.

Teprve poslední dějství přineslo rozuzlení dnešního zápasu. I když hned na začátku měli hosté dvojnásobnou přesilovou hru, branka padla až ve 49.minutě. Marek Kubis využil přesilovou hru po vyloučení Davida Ciencialy a prostřelil třineckého brankáře. Vítkovice byli stále při chuti, ale další branky jsme se nedočkali. Domácím nevyšla ani závěrečná power-play, proto si hosté odvážejí z Třince všechny vítězné body.