Fanklub pořádá výjezd na semifinále do Mladé Boleslavi

FanClub třineckých Ocelářů pořádá autobusový výjezd na obě semifinálová utkání do Mladé Boleslavi. V ceně 1 500 korun je doprava, vstupenka na obě utkání i ubytování na jednu noc. Odkaz na registrační formulář najdete v článku níže.

Třinečtí Oceláři prošli úvodním kolem play off a v semifinále už na ně čeká stejný soupeř jako loni: BK Mladá Boleslav. FanClub HC Oceláři Třinec pořádá autobusový zájezd na třetí a čtvrté utkání série v Mladé Boleslavi. Cena zájezdu je 1 500 korun a zahrnuje vstupenky do sektoru hostů na obě utkání i ubytování na jednu noc.

Na zájezd na čtvrteční a páteční utkání semifiále se můžete závazně hlásit prostřednictvím tohoto formuláře. Odjezd od WERK ARENY bude ve čtvrtek v 8:45, z Českého Těšína v 9:00.

Uzavírka plateb za výjezdy bude v úterý 5. dubna (později odeslané částky nemusí dorazit v termínu na účet).

Bližší informace získáte na telefonním čísle FanClubu: +420 722 144 199 (pouze volat, neposílat sms).