Oceláři se kvalifikovali do příštího ročníku Champions Hockey League

Třinečtí hokejisté mají pět zápasů před koncem základní části jistotu kvalifikace do příštího ročníku Champions Hockey League. Díky dnešnímu vítězství Liberce v Pardubicích je jisté, že Oceláři v této sezoně neskončí v základní části na horším než druhém místě.

Třinečtí Oceláři si s předstihem vybojovali jistotu startu v příštím ročníku Champions Hockey League. Start v Lize mistrů jim zaručí konečné umístění po základní části, dnešní vítězství Liberce v Pardubicích totiž znamená, že po konci dlouhodobé části soutěže obsadí nejhůře druhé místo. A tedy získají i automatickou kvalifikaci do přestižní klubové soutěže.

Oceláři se sportovní cestou kvalifikovali už do sedmi z osmi dosavadních ročníků Champions Hockey League.