Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Zvládli jsme oslabení, odhalil Hrňa klíč k vítězství

26.11.2022 · Adam Sušovský
Oceláři pokračují v bodové sbírce na ledech soupeřů, dva důležité body si odvážejí také z Litvínova. Tam uspěli díky speciálním formacím. „Důležité bylo, že jsme ubránili oslabení,“ řekl Erik Hrňa, který sám přispěl k obratu v přesilové hře.

Co do počtu střel to byl vyrovnaný zápas, padalo málo branek, rozhodovaly maličkosti. 

Třinečtí Oceláři se na vítězství v Litvínově nadřeli, o to víc je zisk dvou bodů může těšit. 

Oceláři v tabulce udrželi kontakt se třetí Olomoucí a navrch prodloužili svou skvělou bilanci při venkovních zápasech v letošní sezoně: Na ledech soupeřů ještě ani jednou neprohráli po základní hrací době. 

„Dneska jsme měli strašně moc vyloučených ve druhé třetině, dařilo se nám ale bránit. Vyrovnali jsme pak z naší přesilovky a jednu využili i v prodloužení, paráda,“ prohlásil útočník Erik Hrňa. 

Litvínov Ocelářům nedal gól ze hry, do vedení domácí poslal Estephan z trestného střílení krátce před polovinou zápasu. Ta druhá už patřila Ocelářům, kteří obrat zařídili v přesilovkách. A Hrňa měl na tom podíl, ještě ve druhé třetině přihrával na vyrovnávací branku Martina Růžičky. 

„Minulé roky jsme spolu něco odehráli, takže víme, co od sebe čekat. Už jsem to měl asi pověsit, ale trefil jsem jejich hráče do zadku. Znovu se to ke mně odrazilo, tak jsem naznačil střelu a dal to Růžovi, ten to trefil, super,“ řekl Hrňa. 

Celý rozhovor s ním si můžete pustit také v přiloženém videu.