Zpět do práce! Oceláři zahájili kondiční přípravu

02.05.2017 · Martin Stebel
Pouze necelý měsíc relativního klidu a jde se znovu pořádně makat. Začátek května je tradičně ve znamení startu dvouměsíčního kondičního drilu. V úterý ráno se hlavnímu trenérovi Václavovi Varaďovi hlásilo zatím jen patnáct Ocelářů. Další hráči se k pátému týmu loňského ročníku Tipsport extraligy přidají v pozdějším termínu.

Nový kondiční kouč Pavel Horyl přivítal hráče v posilovně WERK ARENY, kde přítomným podrobně přiblížil tréninkový plán pro období měsíců května a června. I pro letošní rok jsou naplánovány dva kondiční kempy v obci Jasná v Nízkých Tatrách. Poprvé do této slovenské destinace Oceláři vycestují už během příštího týdne.

Na dnešním tréninku už nechyběl navrátilec ze švýcarského Oltenu Jiří Polanský, naopak zatím pouze v civilu sledoval počínání svých spoluhráčů Milan Doudera, který ještě před několika dny plnil reprezentační povinnosti. Na srazu slovenského národního týmu před světovým šampionátem je momentálně Vladimír Dravecký. Několik dalších hráčů se k týmu připojí během nejbližších dnů či týdnů.

Účast na tréninku A-týmu HC Oceláři Třinec 2. května 2017:

Gólman: Šimon Hrubec

Obránci: Marian Adámek, Tomáš Linhart, Bohumil Jank, Jakub Matyáš, Michal Roman

Útočníci: Martin Adamský, David Cienciala, Erik Hrňa, Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík, Rostislav Marosz, Jiří Polanský, Daniel Rákos, Marek Růžička.

Kompletní fotogalerii z tréninku najdete ZDE

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary