Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Zítra musíme vyhrát a získat výhodu domácího prostředí, zdůrazňuje Břetislav Kopřiva

25.03.2011 · Adam Sušovský
P r a h a - Oceláři dřeli, Slavii padesát minut přehrávali a dlouho vedli. Pět minut před koncem ale Tomica nasměroval zápas do prodloužení a Slezané v nastavení znovu přišli o důležitý bod v semifinálové sérii. Před zítřejším utkání tak Třinec stojí před velkou zkouškou, pokud se chce domů vracet spokojený, musí nutně zvítězit, což potvrzuje i Břetislav Kopřiva.

Pane Kopřivo, dneska to bylo hodně smutné utkání...
Konec utkání byl hodně smutný. Dnes jsme chtěli uspět. Víme, že tady jednou vyhrát musíme a dneska jsme mohli být zase ve výhodě domácího prostředí. Bohužel se nám to nepovedlo. Nevím, proč se od nás to štěstí pořád odvrací. Asi musíme makat ještě více. Škoda toho závěru třetí třetiny, byli jsme krůček od vítězství.

Může to být alespoň příslib do zítřejšího utkání?
Musíme se na zítra znova připravit. Kluci poznali, že se i na Slavii dá vyhrát. Dnes jsme ukázali, že jsme Slavii dokázali udržet na uzdě a věřím, že se to zítra konečně povede.

Zítřejší zápas bude asi z pohledu série hodně klíčový, že?
Určitě! Prohrávat 3:1 by bylo nepříjemný, i když by to pořád neznamenalo konec. Zítra to ale musíme odvrátit. Prostě musíme vyhrát. Musíme!

Dá se dneska týmu něco vytknout?
Dali do toho dneska hodně práce a srdce. Hráli kolektivně na čtyři pětky. I čtvrtá lajna hrála velmi dobře. Vytknout jdou jen krátké výpadky a individuální chyby, které nás staly branky. Tohle jediné můžeme hráčům vyčíst.

Řada vyloučení ale pramenila z faulů v útočném pásmu...
K vyloučením se vyjadřovat moc nechci. Já myslím, že hodně lidí to vidělo samo. Nevím čím to je, možná atmosférou, ale každopádně zásahy do hlavy jsou zbytečné, hlavně v útočném pásmu. Tam se toho musíme vyvarovat, to je bez diskuzí!

×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Dukla Jihlava
HC Oceláři Třinec