Země v nouzovém stavu: jak to bude se vstupenkami

26.11.2021 · Klub
Od pátečních 18:00 začínají v Česku platit přísnější pravidla. Hromadné akce včetně hokejových utkání jsou nově kapacitně omezena na 1000 diváků. Klub už po vyhlášení nových protiepidemiologických opatření zastavil prodej vstupenek na nedělní utkání s Olomoucí. Jak to bude se vstupem na nedělní utkání?

Věřili jsme, že už nic takového nebudeme muset dělat. Avšak včerejší rozhodnutí vlády nás vrátilo o půl roku zpět. I tentokrát jsme se rozhodli jít cestou časové soutěže pro naše permanentkáře,” uvedl výkonný ředitel Ocelářů Marek Chmiel.

Po 17. hodině zveřejní Oceláři na svých webových stránkách odkaz, přes který si držitelé permanentek vyberou místo v hledišti. Opatření Vlády ČR dočasně ruší sektor na stání. Kvůli omezené kapacitě se pak nepočítá se sektorem hostujících fanoušků.

Podmínkou účasti na zápase je povinnost prokázat se u vchodu platným certifikátem o dokončeném očkování či prodělání nemoci (ve lhůtě do 180 dní). Pravidla pro vstup do WERK ARENY najdete pod tímto odkazem.

Jsme si vědomi toho, že se nedostane na všechny permanentkáře. Kapacita je pevně daná a my máme prodáno více permanentek, než nám momentálně umožňuje vládní nařízení. Mrzí nás to. Ale zdraví celé společnosti je na prvním místě, takže se přizpůsobíme tomu, co nám je bez předchozí konzultace nařízeno,” dodal Marek Chmiel.