Vyberte hráče měsíce listopadu

01.12.2022 · Redakce
V listopadu vyšla Ocelářům zejména první část měsíce, ve které na třinecký účet putovalo 13 z 15 možných bodů. Dlouhý venkovní trip ale svěřencům trenéra Zdeňka Motáka naopak vynesl jen bod. Kdo z hráčů byl podle vás v odehraných zápasech nejvíce vidět?

Útočník Libor Hudáček

Na začátku listopadu se dostal do parádní střelecké formy. V derby jeho gól vynesl Třinci alespoň bod. Hattrickem za dvacet minut pak Libor Hudáček sestřelil Kladno a dva góly, včetně toho vítězného, zaznamenal taky na ledě Liberce. Dohromady si tak slovenský útočník ve třetím soutěžním měsíci připsal 6 branek a hned třikrát byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Obránce Martin Marinčin

Jistota v zadních řadách a nejvytěžovanější hráč třinecké sestavy. Čas na ledě se v případě Martina Marinčina pouze v jediném zápase zastavil pod hranicí 20 minut, jeho průměrný čas se pak vyšplhal na 23 minut a 16 sekund. K tomu přidal člen prvního obranného páru 4 asistence a do statistik si zapsal i 5 plusových bodů.

Brankář Marek Mazanec

I v listopadu odchytal větší porci zápasů Marek Mazanec, do branky Ocelářů se postavil v 6 utkáních. Jako vítězný gólman odcházel ze 4 z nich, přičemž ani v jednom ze zápasů soupeřům nepovolil více než 2 branky. Proti Kladnu navíc jednatřicetiletý brankář vychytal své první čisté konto v sezoně a k tomu přidal i jedno ocenění pro nejlepšího hráče zápasu, když v utkání proti Hradci zastavil 38 z 39 střel Mountfieldu.