Vstupenky na Slovan Bratislava v prodeji!

30.09.2021 · Klub
Poslední domácí vystoupení v aktuálním ročníku hokejové Ligy mistrů (CHL) se blíží. Ve středu 6. října přivítají Oceláři ve WERK ARENĚ Slovan Bratislava. Vstupenky na zápas jdou nyní do prodeje.

Cena vstupenky na utkání CHL zůstává stejná, zakoupit ji lze už za 100 korun. Bezplatně  se pak na první střetnutí Ocelářů se Slovanem v CHL dostanou všichni majitelé platných permanentek na sezonu 2021/2022.

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT POD TÍMTO ODKAZEM

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

PRAVIDLA VSTUPU DO WERK ARENY:

Od 1. září 2021 platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, které upravuje podmínky pro konání sportovních akcí. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna maximální kapacita hlediště. Návštěvníci proto musí splňovat jednu z následujících podmínek:

Dvě hodiny před každým domácím zápasem se otevírají pokladny WERK ARENY. Ve stejnou dobu začíná také testování osob antigenním testem. Je určeno zejména pro ty, kteří kvůli kapacitě či nedostatku času nemohli absolvovat test ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Test bude proveden zdarma v případě, že daný návštěvník dosud nevyčerpal možnost bezplatného testování dle platných podmínek Vlády ČR. Pro ostatní je cena komerčního testu 200 korun. Platit bude možné pouze hotově.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

PRODEJCEM VSTUPENEK JE SPOLEČNOST ENIGOO

Dnes v 18:00 | Jun.