Trojice Ocelářů s pozvánkou do reprezentace

29.01.2020 · Martin Stebel
Hlavní trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha ve středu oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu, které se budou konat v příštím týdnu od 6. do 9. února. V národním týmu ani tentokrát nebude chybět několik Ocelářů. Reprezentační dres oblékne obránce DAVID MUSIL a útočníci MATĚJ STRÁNSKÝ s MICHALEM KOVAŘČÍKEM.

Nominace na Beijer Hockey Games

Brankáři:

Roman Will (Rögle, Švédsko), Dominik Furch (Örebro, Švédsko).

Obránci:

Jakub Jeřábek (Podolsk, KHL), Libor Šulák (KooKoo, Finsko), David Sklenička (Jokerit Helsinky, KHL), Michal Moravčík (HC VERVA Litvínov), Jakub Krejčík (Oulu, Finsko), Vojtěch Mozík (Färjestad, Švédsko), Lukáš Klok, David Němeček (oba Lukko Rauma, Finsko), David Musil (HC Oceláři Třinec), Jan Košťálek (HC Sparta Praha).

Útočníci:

Jan Kovář (Zug, Švýcarsko), Martin Zaťovič (HC Kometa Brno), Radan Lenc (Bílí Tygři Liberec),Tomáš Hyka (Čeljabinsk, KHL), Robin Hanzl (Spartak Moskva, KHL), Tomáš Filippi (Magnitogorsk, KHL), Hynek Zohorna (Chabarovsk, KHL), Radim Zohorna (BK Mladá Boleslav), Michal Řepík (HC Sparta Praha), Jakub Flek (HC Energie Karlovy Vary), Matěj Stránský, Michal Kovařčík (oba HC Oceláři Třinec).

Program Beijer Hockey Games 2020

Čtvrtek 6. února:

19:00 Česko – Švédsko (Stockholm, hala Globen)

Sobota 8. února:

12:30 Finsko – Česko (Stockholm, hala Globen)

Neděle 9. února:

12:15 Rusko – Česko (Stockholm, hala Globen)

HC Motor České Budějovice