Třinečtí Oceláři zahájí čepování nového piva Radegast Temně Hořký

05.12.2012 · Tisková zpráva
Pivnice U Švejka v Třinci bude místem, kde hráči HC Oceláři Třinec oficiálně zahájí čepování nového piva Radegast Temně Hořký. Ve čtvrtek 6. prosince v 18 hodin se za pípu postaví Jan Peterek, Lukáš Galvas a Tomáš Klouček. Fanoušci se mohou těšit na osobní setkání s hráči a autogramiádu.

Radegast Temně Hořký je první polotmavé pivo v historii této značky. Je výrazně hořké, což je typické pro všechna piva Radegast. Díky unikátní kombinaci sladů a vyššímu dávkování chmele má nezaměnitelnou plnou chuť a jantarovou barvu. Nové pivo se bude čepovat ve stovkách hospod po celé Moravě a k dispozici bude také v lahvích v obchodech.

O načepování prvního piva se v Třinci postarají hráči HC Oceláři Třinec. "Radegast dlouhodobě podporuje moravské a slezské hokejové kluby a před pár týdny se stal také oficiálním pivem Tipsport Extraligy. Proto jsme k představení nového piva pozvali hokejové hvězdy. Věřím, že fanoušci využijí příležitosti potkat se s hráči a dát si s nimi novou lahůdku od našich sládků," pozval třinecké příznivce marketingový manažer Plzeňského Prazdroje Karel Kraus.