Třinecký dorost nadělil Vsetínu pět gólů!

17.10.2019 · Šárka Kolková
Dorostenci Třince si připisují další domácí výhru, tentokrát zdolali konkurenty ze Vsetína. K letošnímu druhému skalpu mladých Valachů ve čtvrtek přispěl dvěma góly reprezentant Michal Ramik.
11.kolo, čtvrtek 17.10.2019
Vsetín
5:0
Třetiny: 2:0, 1:0, 2:0  Branky a nahrávky: 6. Ramik (Kozlík, Petrovský), 15. Procházka (Tomiczek), 35. Bujak (Pospíšil, Przybyla), 51. Ramik (Przybyla, Hykl), 55. Jánoš (Hrůzek). Rozhodčí: Novák - Klimek, Hladík. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 37:35. Průběh utkání: 5:0.
Halouzka - Mošnička, Hykl, Andrle, Pospíšil, Bujak, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Ramik, Hlávka, Pánek, Kozlík Procházka
Janura - Velikovský, Šedlbauer, Kočí, Mikula, Dořičák, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek

První část byla v podání třineckých dorostenců povedená. V úvodu byl ve skvělé šanci Matěj Kozlík, jenže bohužel nedokázal zakončit. Do šance se na druhé straně dostal Boris Babeliak, který byl sám před Matějem Halouzkou. Třinecký brankář však neměl s kotoučem žádný problém. V šesté minutě Oceláři potrestali špatnou rozehrávku hostů a Kozlík si vyjel dopředu, nahrál Michalovi Ramikovi, který se trefil do Janurovy brány. Vsetínští to nevzdávali a do skvělé příležitosti se dostal Adam Turek. Halouzka ale perfektně odhadl situaci a Turek svou šanci neproměnil. Ve čtrnácté minutě se o slovo přihlásili opět domácí. Svou šanci proměnil Adam Procházka a poslal Třinec do dvoubrankového vedení.

Druhá třetina patřila opět Ocelářům. Třinečtí neposkytli dorostencům Vsetína moc prostoru. Ve čtyřiadvacáté minutě mohl přidat třetí gól Michal Ramik, jenže Janura byl připraven a mladý Ocelář svou šanci nevyužil. Ve třicáté minutě nadělal domácím problémy Turek, jenže Halouzka byl připraven. Při hře čtyři na čtyři se ovšem následně prosadil Patrik Bujak, který zpracoval přihrávku Dawida Wawrzkiewicze a pálil přímo do rohu vsetínské branky. V posledních minutách se hostující Dědek nepozorovaně dostal před Halouzku, ale třinecký gólman byl pozorný.

Závěrečná část byla v režii klubu s drakem na prsou. V úvodu se mohl prosadit Tadeáš Hlávka, ale Janura byl na svém místě. Do další akce se dostal Filip Hrůzek, ten však svou možnost neproměnil. V polovině třetí třetiny se do střelecké listiny podruhé zapsal reprezentant Michal Ramik a krátce nato zatloukl pátý hřebíček do vsetínské rakvičky Vojtěch Jánoš, který zpracoval ideální přihrávku Filipa Hrůzka.