Trenčín čeká souboj českého a slovenského mistra

11.08.2011 · Adam Sušovský
Po utkání s domácí Duklou čeká Oceláře na trenčínském Rona cupu další těžký soupeř. Třinec ve druhém zápase na turnaji narazí na úřadujícího slovenského mistra. Utkání s Košicemi začíná v 13:00, sledovat ho můžete prostřednictvím textového on-line přenosu.

Ve druhém zápase na trenčinském turnaji narazí Oceláři na zřejmě nejsilnějšího soupeře. Do cesty se tentokráte Třinci postaví slovenský velkoklub a suverén posledních let - HC Košice.

Souboj dvou šampionů může být skvělou prověrkou jak pro mladé, tak pro některé hráče ze základní kádru. Trenér Kopřiva totiž před Rona cupem připustil, že se i v Trenčíně mohou někteří hráči stabilní sestavy objevit.

Právě utkání s Košicemi by mělo být pro Oceláře nejkvalitnějším ze všech v Trenčíne. Košice jsou poslední slovenský mistr, titul vyhrály už třikrát v řadě a na Slovensku nemají konkurenci. Loni to jasně ukázaly, když stejně jako Třinec s přehledem ovládly základní část a bez větších problémů také play-off.

Utkání dvou železárenských týmů a souboj dvou mistrovských šampionů začíná dnes v 13:00 na ledě Zimního stadionu v Trenčíně. Zápas můžete sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.

Foto: hckosice.sk