Tomáš Kundrátek: Věřím, že se to brzy obrátí na naší stranu

10.01.2021 · Martin Stebel
Ani druhý víkendový zápas nepřinesl třineckým Ocelářům radostný pocit z výhry. Střelecké soužení nebere konce a Slezané podlehli Liberci "fotbalově" 0:2. Některé aspekty neúspěšného střetnutí se pokusil najít a pojmenovat TOMÁŠ KUNDRÁTEK.

V pořadí třetí utkání aktuálního týdne a gólová bilance je velmi skromná. Pouze jeden jediný přesný zásah. Extřinecký brankář Petr Kváča v neděli zářil a udržel už druhé čisté konto v řadě: "Nemohli jsme dát gól, byl to těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. Snažili jsme se prosadit, ale momentálně nám to tam nepadá. Liberec nám dvakrát ujel a dvakrát skóroval. U druhého gólu jsem chtěl uzavřít mantinel, přeskočil mi puk a Liberec jel dva na jednoho," popisoval sklesle situaci ze závěru prostředního dějství.

Bek s číslem 84 složitě hledá příčiny současného neradostného stavu: "Kdybych věděl, v čem je problém, tak to řeknu. Snažíme se, bojujeme, ale teď nám do branky nic nepadá. Makáme na zlepšení, chceme vyhrát každý zápas. Teď nám to nejde, ale věřím, že se to obrátí na naší stranu a brzy zase naskočíme na vítěznou vlnu, jak tomu bylo před Vánoci. Nemyslím si, že tyhle prohry na nás zanechají psychickou stopu. Jdeme zápas od zápasu a musíme to zlomit. Teď letíme do Boleslavi a Hradce. Beru to jako každý jiný trip. Připravíme se co nejlépe a musíme tam konečně urvat nějaké body."

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary