Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Tomáš Kundrátek: Oboustranně kvalitní zápas

30.08.2019 · Martin Stebel
Premiérové utkání v Champions Hockey League prožil v pátečním večeru na ledě Lahti třinecký obránce TOMÁŠ KUNDRÁTEK. Navzdory tomu, že jeho tým zanechal ve Finsku solidní dojem, odlétá bez bodového příspěvku. "Nedali jsme sice gól, ale výkon z naší strany rozhodně nebyl špatný," soudí.

Výsledkově zápas nedopadl pozitivně, ale asi se shodneme, že pocitově to nebylo vůbec zlé...

Pocitově musím říct, že v naší hře byly skvělé věci, na kterých pracujeme v tréninku. Dnes jsme si to prohráli de facto sami. Důvodem byla špatná koncovka, kdy jsme jeli snad čtyřikrát či pětkrát sami na branku, ale nic tam nepadlo. Oba gólmani chytali výborně. Byl to z obou stran kvalitní zápas, hrálo se do těla, byl to docela svižný hokej.

Překvapilo tě něco v herním projevu soupeře?

Vlastně ani ne. Byl to v podání obou týmů fyzicky náročný hokej, ale musím ocenit, že se nehrálo nijak zákeřně. Nedali jsme sice gól, ale výkon rozhodně nebyl z naší strany špatný.

Utkání rozhodla přesilovka soupeře. Poměr vyloučených byl výrazně ve váš neprospěch, to byl asi jazýček na vahách...

Souhlasím. Každé oslabení je pro tým složité a bere hodně sil. Pro příště se musíme faulů vyvarovat a držet si disciplínu. Herní projev byl dobrý, ale musíme se víc cpát do předbrankového prostoru.

Máš už za sebou mnoho mezinárodních zápasů. Jaký dojem v tobě v tomto kontextu zanechal duel Ligy mistrů?

Mělo to parametry mezinárodního hokeje, bylo to na úrovni reprezentace. Hodně se bruslilo a dohrávalo, na obou stranách bylo k viděni dost šikovných kluků, hrálo se nahoru-dolů. Chybělo tomu jen víc gólů.

Jak jste vnímali decibely z hlediště? Dnes vás podporovala početná skupinka třineckých příznivců...

Naši fandové udělali v hale skvělou atmosféru, byli pořádně slyšet, hnali nás dopředu. Touto cestou bych jim chtěl poděkovat.

×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
PSG Zlín