Starší dorostenci otočili zápas s Letňany!

21.01.2018 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Svěřenci trenéra Wojnara vstoupili do zápasu aktivně a svého soupeře výrazně přestříleli, byli to ale právě oni, kdo po první třetině ztrácel. Na začátku druhé části sice srovnal Geidl, Letňany ovšem bleskově odpověděly a opět se ujaly vedení. Poté ale Nico Geidl zkompletoval hattrick, další branky přidali Krč s Matějem a byť ještě hosté stačili snížit, na vítězství Ocelářů už nic změnit nedokázali.
B15, neděle 21.1.2018
Letňany
6:3
mini WERK ARENA
Třetiny: 0:1, 3:1, 3:1  Branky a nahrávky: 26. Geidl (Michálek, Tománek), 32. Geidl (Krč, Čmiel), 39. Geidl (Čmiel, Michálek), 44. Krč, 44. Matěj (P. Adámek, Geidl), 50. Čmiel (Bulava, Geidl) – 12. Janča (Srbek, Vlček), 28. Srbek (Hamalčík), 47. Soukup (Slavík, Štěpánek). Rozhodčí: Beránek – Stonavský, Marek. Vyloučení: 5:5, navíc za faul Hlinky (LET) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 53:24. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3, 6:3.
Ochman – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Stebel, Čmiel
Hamalčík – Štěpánek, Zedek, Pelant, Hlinka, Klatt – Nárovec, Kyclt, Valdhans, Janča, Soukup, Srbek, Vlček, Slavík, Pejchal, Kalina