Partnerský klub Nadační fond Dračí studio
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Snad zabereme hned příště, přeje si Patrik Hrehorčák

22.01.2021 · Martin Stebel
Proti Mladé Boleslavi to letos Ocelářům prostě a jednoduše nejde. Třineckým hokejistům nepomohla ani trefa PATRIKA HREHORČÁKA během oslabení, kdy srovnal stav. Pro šikovného slovenského křídelníka to byla pátá branka sezony.

Nepovedlo se vám navázat na vítězství v Litvínově. Kde byl dnes "zakopaný pes"?

Trochu jsme zaspali začátek, první dvě třetiny nebyly v našem podání vůbec ideální. Tam jsme měli hrát mnohem lépe. Od třetí části jsme konečně hráli svůj hokej, povedly se nám dva rychle góly. Je velká škoda, že stejně rychle jsme znovu inkasovali. Potom jsme do soupeře pořádně bušili, ale nic nám tam nespadlo.

Domácí dvakrát skórovali v prostřední části a pokaždé to byla docela šťastná trefa. To vás mohlo trochu nalomit...

Neřekl bych, že nás nalomilo, zhruba do deseti minut ve třetí třetině jsme zápas srovnali. Je vidět, že máme v týmu sílu. Velká škoda, že domácí brzy znovu skórovali.

Před tvým gólem při oslabení si někteří domácí mysleli, že Tomáš Marcinko fauloval. Jak to vypadalo tvým pohledem?

Nemyslím si, že to byl faul. Tomáš Marcinko má velkou sílu, boleslavský Flynn je malinký a má asi o čtyřicet kilo méně. Neřekl bych, že to byl nedovolený zákrok. Jen se ukázalo, že Marci má větší sílu, vybojoval puk a mě se povedlo skórovat.

Odehrál jsi solidní utkání. Krom gólu tam ještě byla docela slušná šance ve druhé třetině...

Sám na sebe jsem byl naštvaný, chyběl mi kousek. Kdybych byl zhruba o dva metry rychlejší, mohl to být gól. Jedna trefa se mi sice povedla, což mě těší, ale nakonec nám to nepomohlo. Snad zabereme hned příště, kdy hrajeme doma.