Rozhodl náš skvělý start, potvrzuje Šimon Hrubec

24.01.2019 · Martin Stebel
Konečný rezultát čtvrtečního utkání Ocelářů v Chomutově vypadá poměrně jednoznačně, extraligový lídr to ovšem na severu Čech neměl vůbec jednoduché. Vítězství na ledě předposledního týmu tabulky navíc bylo vykoupeno několika personálními ztrátami favorita. Co je však neměnnou konstantou? Spolehlivost ŠIMONA HRUBCE, který za vlastní záda nepustil jediný kotouč!

O průběhu vítězného utkání

První třetina byla skvělá. Vlítli jsme na ně, tam se to myslím rozhodlo. Klobouk dolů před mužstvem, protože jsme měli nějaké zraněné, takže jsme hráli víceméně na tři lajny a stejně jsme to zvládli odehrát v obrovském tempu. Takový začátek je super. V šatně jsme si ale říkali, že jsme tady už několikrát vedli o dva góly a stejně to Chomutov dokázal v průběhu zápasu srovnat. Věděli jsme, že to nezabalí ani tentokrát a to se potvrdilo. Ve druhé třetině nás zatlačil, skoro pořád hrál u nás.

O letošním čtvrtém čistém kontu

Kluci hráli výborně, spoustu střel zblokovali a vůbec ke mně nepustili. Vybavuji si třeba střely Vantucha, Valacha nebo Janka. Fakt bych chtěl kluky vyzdvihnout. To je hlavní důvod toho, proč jsme tady vyhráli a nedostali ani gól.

O zranění kapitána týmu Krajíčka

Máloco mě rozhodí z mé bubliny, abych se vydal z brankoviště. Jak jsem ale dnes viděl, jak na ledě leží náš kapitán a můj dobrý kamarád, tak jsem si říkal, že tady jde hokej stranou. Měl dobře nakoupíno. Věřím, že Krajíc bude brzy v pořádku.

O nové posile Ocelářů Vránovi

Mám hroznou radost, tohle je snad trejd roku. Je to skvělá zpráva, v šatně jsme nadšení, že se to povedlo. Moc jsme tomu nevěřili. Je to tvůrčí hráč, může hrát snad s kýmkoliv v lajně. Těším se na něj, rád ho poznám. Když jsme hráli proti Spartě, vždy jsem věděl, že na Vránu si musím dát velký pozor, protože to je hráč, který umí vystřelit z jakékoliv pozice, nebo nečekaně nahraje spoluhráčům. Takového hráče se fakt těžko chytá. Jsem rád, že ho máme na své straně a nebude nám dávat góly.

Foto: Jan Pidrman

Dnes v 17:30 | Jun.