Ptejte se Patrika Bartošáka!

22.07.2019 · Martin Stebel
Start nové sezony se kvapem blíží a příznivci Ocelářů už netrpělivě vyhlížejí, jak se jejich oblíbený tým bude prezentovat. Pravděpodobně nejvýraznější dosavadní posilou mistrovského kádru je brankář PATRIK BARTOŠÁK, od kterého se budou očekávat spolehlivé výkony. Právě 26letý nový strážce třinecké svatyně je hostem aktuálního off-line rozhovoru. Využijte tuto unikátní možnost a zeptejte se na cokoliv, co vás ohledně jeho osoby zajímá!

"Třinec je evropská hokejová špička. Hodně na mě zapůsobil i přístup a jak se klub o mě zajímal. Ještě jsem nebyl hráčem Třince a už se mě ptali, jak vyřešíme výstroj, bydlení. Takhle si představuji, že funguje profesionální klub. Přál bych si, abychom v Třinci udělali repete loňské sezony," prohlásil kopřivnický rodák po svém příchodu do ocelářské organizace.

Nyní máte možnost, položit jakýkoliv dotaz, který se bude týkat jeho profesního či osobního života. Svou otázku, podnět či přání můžete Patriku Bartošákovi adresovat skrz formulář na klubovém webu od pondělí 22. do neděle 28. července. Náš respondent poté odpoví a zároveň vybere nejoriginálnější dotaz. Autor otázky obdrží dárek s klubovou tématikou!

Otázky Patriku Bartošákovi položte ZDE

HC Motor České Budějovice