Proti Motoru chyběl možná gól od kalhot, přemítá Vrána

28.01.2022 · Patrik Czepiec
Poprvé od předloňského prosince nezvládli Oceláři zadřít českobudějovický Motor. Do jisté míry se v pátek opakoval tehdejší scénář. Znovu přišla porážka na stadionu soupeře, opět v prodloužení. Ani tentokrát nechyběl vysoký počet trestných minut. A stejně jako před dvěma lety nastoupil za Slezany kapitán Petr Vrána, který k bodu po výsledku 5:4 v prodloužení přispěl přesilovkovou asistencí.

Petře, vnímá mančaft bod za výkon v Českých Budějovicích jako zisk?

Myslím si, že bod je vzhledem k začátku utkání dobrý. Zbytečně jsme si zápas ztížili, dělali jsme moc faulů. Stálo nás hodně sil se následně vracet.

Navíc některým přestupkům se dalo zabránit, že?

Ano, dvakrát po sobě jsme byli vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě. Tím jsme se i dostali z tempa, protože někteří hráči pak hrají více, jiní sedí na střídačce.

Co se změnilo ve třetí části, která se vám povedla?

Dostali jsme se do tlaku, měli jsme hodně šancí, ale bohužel jsme je neproměnili. Některé situace jsme řešili zbytečně složitě, přehrávali jsme je. Chtělo to možná nějaký gól od kalhot.

Jak bys popsal úplnou koncovku duelu?

Prodloužení bylo nahoru - dolů. Ke konci jsme ztratili kotouč, což se stane. Přečíslili nás a dorazili puk do branky. Mohl se odrazit k nám a jeli bychom sami. Bohužel, prodloužení je šance 50 na 50.