Prodej vstupenek na šesté semifinále pokračuje!

08.04.2018 · Klub
Je to tady! Semifinále Generali play-off se opět přesouvá na třinecký led a Oceláři budou mít skvělou možnost celou sérii ukončit! V boji proti Mountfieldu jim můžete pomoci i Vy! Na pokladnách zůstávají ještě poslední desítky vstupenek, pojďme opět vyprodat WERK ARENU a vytvořit hráčům bouřlivou kulisu, která je požene za ziskem čtvrtého bodu!

“Podobně jako zápasy s Pardubicemi, i série s Hradcem je parádní. Je to vypjatá bitva a všichni už se těšíme na dnešní šesté utkání, ve kterém nás naši fanoušci určitě poženou tak, jak jsme zvyklí z posledních zápasů a pomůžou nám k postupu do finále,” věří sportovní manažer Ocelářů Jan Peterek.

Vstupenky na nedělní zápas můžete zakoupit od 10 hodin na pokladnách WERK ARENY. Upozorňujeme však, že vstupenky na stání jsou určeny pouze do kotle třineckých fanoušků.

Kategorie a ceny vstupenek:

Upřesňující informace ke vstupnému:

- Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

- Děti do 150 cm mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

- Slevy pro držitelé průkazu ZTP zůstávají zachovány. Slevy pro důchodce se ruší.

Máme sílu dračí!