Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Přijďte ve středu 20. září 2017 do třinecké WERK ARENY na akci Týden hokeje

11.09.2017 · Klub
Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Oceláři ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádají ve WERK ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Akce startuje ve středu 20. září v 16 hodin a potrvá do 18 hodin. Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jozefa Daňa s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Upozorňujeme, že bruslí a další výstroje je pouze omezené množství, doporučujeme proto donést své vlastní.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Prvních sto dětí, které se zaregistrují vyplněním přihlášky, dostane dárek. Všechny děti se navíc mohou těšit na účast maskota třineckých Ocelářů Dráčka Werkáčka!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podruhé po celé České republice a celkově už potřetí. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 6600 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz

Přihláška ke stažení