Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Pošli sms a vyhraj auto!

21.09.2017 · Klub
HC Oceláři Třinec se společností MROZEK a. s. pro Vás připravili soutěž o měsíční zapůjčení automobilu značky ŠKODA.

Počínaje dnešním utkáním mezi Oceláři a Bílými tygry z Liberce startujeme novou soutěž, v rámci které můžete získat zapůjčení automobilu značky Škoda na 1 měsíc zdarma. V úvodním „soutěžním kole“ se hraje o model Škoda Octavia RS245 TSI 2,0/180kW s automatickou převodovkou. Do soutěže se zapojíte zasláním SMS zprávy na číslo +420 725 257 162, ve které napíšete, kolik očekáváte v daném utkání celkový počet vstřelených gólů (tedy jak Ocelářů, tak soupeře).

Své tipy v nejjednodušším možném tvaru, stačí totiž pouhá číslovka např. 8, můžete posílat na výše uvedené číslo do poloviny druhé třetiny každého střetnutí.

Po konci každého utkání budou správně tipující fanoušci zařazeni do finálního slosování o vůz značky ŠKODA. O zařazení do slosování budete následně informování SMS zprávou.

Ze všech správných odpovědí se na konci celého „soutěžního kola“ bude losovat vítěz, který bude moci celý měsíc využívat služeb automobilu Škoda.

Fanoušek, který v rámci jednoho „soutěžního kola“ uhádne vícekrát počet vstřelených branek, zvyšuje svou šanci na výhru – tzn. pokud uhádne počet vstřelených branek v utkání s Libercem a třeba hned další utkání s Litvínovem, jeho „jméno“ bude na konci „soutěžního kola“ figurovat v osudí 2 x.DŮLEŽITÉ!

Výherce anebo jeho zákonný zástupce musí být osoba starší 18 let s platným řidičským průkazem.

Na každý jeden zápas lze poslat z jednoho telefonního čísla pouze jeden TIP na počet vstřelených branek.

Cena SMS: dle tarifu Vašeho operátora.

1. „soutěžní kolo“ – od 21.9. do 29.9.2017

Tipovat můžete na utkáních:

21.9. HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

23.9. HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov

29.9. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc

6.10. – losování a předání vozu výherci