Pojištovna Generali přiveze hokejovým fanouškům Smybox i soutěž o auto!

21.11.2017 · Klub
Chcete si domů z hokejového zápasu kromě zážitků odnést i něco na památku? Pojištovna Generali i k nám přiveze fotokoutek Smybox, kde si můžete s dalšími fanoušky a kamarády pořídit bláznivé fotky. A kromě toho se můžete zapojit i do soutěže o Fiat 500X a další italské ceny!

Fotografie ze Smyboxů jsou v poslední době hitem sportovních i společenských akcí, a proto pojištovna Generali přináší tuhle zábavu i fanouškům extraligového hokeje! I my v Třinci si tak budeme moct domů odnést vtipné fotky, Smybox do WERK ARENY dorazí už 24. listopadu na zápas Ocelářů proti Pardubicím.

To ale není všechno, Pojištovna Generali totiž fanouškům přináší i soutěž o designové italské ceny, kterým vévodí Fiat 500X! Ve hře jsou i ikonické skútry Piaggio a prověřené kávovary De´Longhi. Soutěže se mohou zúčastnit stávající i budoucí klienti Generali. Více informací pro vás budou mít hostesky u Smyboxů, nebo se můžete podívat přímo na vyhrajtesgenerali.cz

Tak nezapomeňte a přijďte si během zápasu s Pardubicemi pro fotky i informace o tom, jak se do soutěže zapojit!

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary