Partnerský klub Nadační fond Dračí studio President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Po stopách draka – Máme sílu dračí

22.07.2021 · Redakce
Vydejte se po stopách draka, zdolejte dvanáct beskydských vrcholů a složte si ze získaných nálepek speciální mistrovský plakát. S kompletním samolepkovým albem se navíc můžete zapojit do soutěže o ocelářský dres dle vlastního výběru nebo vstupenku do Sky Boxu na extraligový zápas.

Oceláři přicházejí s horskou výzvou pro malé i velké fanoušky, ve které se třinečtí příznivci vydají po stopách mistrovského draka. Na dvanácti vybraných vrcholech, jedenáct z nichž už je známo z výzvy Ukaž sílu dračí, najdou fanoušci speciální dračí erby. Při objednávce v chatě pak stačí požádat obsluhu o dračí samolepku, na které je zobrazena část mistrovského plakátu. Jakmile fanoušci zdolají všech dvanáct vrcholů, v albu si budou moci složit plakát úřadujících mistrů. Soutěžní alba budou k dispozici ve Fanshopu a to za 40 Kč.

Každé kompletní album navíc přináší možnost zapojit se do soutěže o ocelářský dres nebo vstupenku do Sky Boxu na extraligové utkání. Podmínky slosování budou zveřejněny na klubových stránkách po 24. říjnu.

Na kterých beskydských vrcholech samolepky získáte?

Výzva se týká těchto vrcholů - Javorový, Ostrý, Kamenitý, Skalka, Slavíč, Kamenná chata, Filipka, Severka, Prašivá, Velká Čantoryje, Kozubová, Gírová.

Do kdy akce trvá?

Soutěž startuje v sobotu 24. července společným výstupem na Javorový a potrvá až do neděle 24. října.

Kdy si můžu nálepkové album ve Fanshopu koupit?

Fanshop je otevřen vždy v pondělí a ve čtvrtek od 10:00 do 17:00.