Petr Vrána: Play off jsme zvládli parádně

27.04.2021 · Daniel Ježek, Martin Stebel
Tohle je kapitán s velkým K! Než přišel v lednu 2019 k Ocelářům, pravidelně sbíral pouze stříbrné medaile, ale pod Javorovým byl za svou mimořádnou pracovitost a vzorný přístup hned dvakrát odměněn zlatem. "Pozice lídra v takovém týmu není tak těžká," tvrdí PETR VRÁNA.

Jak se cítíš jako lídr, který dotáhl tým k titulu?

V týmu všichni pracovali společně, pozice lídra proto v takovém týmu není tak těžká. Je tady hodně zkušených hráčů, mladí zahráli skvělé play off, gólman famózně zachytal. Všichni to chtěli, z jedné strany to letos byla radost.

Jak hodnotíš sezonu a play off?

Sezona byla taková všelijaká. Covid, různá opatření, staly se další věci. Nebylo to jednoduché, i proto jsme rádi, že jsme po loňské pauze opět zvítězili.

Jak jsi vnímal fanoušky, kteří mohli během finále do arény?

Byl to pro nás trochu nezvyk, protože jsme celou sezonu hráli bez diváků. Jsme strašně rádi za to, že tady mohli být. Zaslouží si to stejně, jako my.

Trenér Varaďa dnes oslavil 45. narozeniny. Dával vám nějakou zvláštní motivaci?

Bavili jsme se o tom v Liberci, kde tohle téma nadhodil. Je krásné, že to takhle vyšlo a k narozeninám dostal titul.

Na co jsi teď nejvíc hrdý?

Vydrželi jsme pracovat i v těžších chvílích a pokaždé se vrátili do pohody. Play off jsme zvládli parádně!