Otázky a odpovědi ke vstupenkám na Generali Česká Cup

31.07.2020 · Klub
Jak se dostat na pohárové utkání? A jaká bezpečnostní opatření lze v areně očekávat? Vše důležité ke vstupu do WERK ARENY v otázkách a odpovědích.

Nepřišel mi žádný email s pokyny, co mám dělat?

Existují dvě vysvětlení. To první je, že jste při zakoupení permanentní vstupenky nevyplnil svou emailovou adresu. Druhou možností je to, že jste s nákupem dlouhodobého tiketu otálel a lidé před vámi dostali přednost. V takovém případě se na vás dostane řada při dalším domácím utkání.

Nemám permanentku. Existuje možnost dostat se na pohárové utkání?

Ano. V případě, že permanentkáři nevyužijí možnost dorazit na zápas, půjdou lístky v pondělí odpoledne do volného prodeje. Stát budou symbolických 50 korun.

Mám na sebe napsáno více permanentek. Jak mám postupovat?

Pokud vám přišel email, postupujte podle pokynů. Vložte šestimístný kód ze zadní strany a vyberte si místo. Poté znovu klikněte na odkaz a postup opakujte s další permanentkou.

Můžu s sebou vzít dítě?

Ano, ale musíte pro něj mít vstupenku. V běžném režimu platí, že se do jednoho metru výšky v Třinci za hokej neplatí. To kvůli bezpečnostním opatřením není možné.

Podle jakého klíče se generují zvací emaily?

Emaily pro permanentkáře jsou generovány automaticky, a to podle časového záznamu jejich nákupu. Modelový příklad: Na utkání 1 je osloveno 1000 držitelů permanentek. Systém vygeneruje emaily pro držitele s pořadovým číslem 1 až 1000. Na utkání 2 bude systém generovat emaily pro držitele s pořadovým číslem 1001 až 2000. V případě, že permanentkář nevyužije možnost proměnit svou permanentku na vstupenku, nijak to neovlivňuje pořadí zasílání emailu v dalších zápasech.

Co děláte proto, abych se návštěvou haly nenakazil?

Všechna opatření jsme konzultovali s hygieniky a epidemiology. Vstup do haly nebude možný bez ochrany dýchacích cest. U vchodu a bran do hlediště jsou k dispozici dezinfekce rukou. Hlediště prošlo úpravou a sezení bude ob sedačku, před vámi bude vždy jedna volná řada sedadel. Zrušena jsou místa ke stání, kde jsou nyní sedačky. Snažíme se zajistit maximální bezpečnost a komfort. Každý blok má vlastní oddělené toalety, které pravidelně dezinfikujeme prostředkem s vysokou účinností.

Bude na hale občerstvení?

Ano, bufety budou otevřeny. Kvůli bezpečnosti preferují platbu platební kartou.

Mám lístek pro sebe a dítě, to se ale na hokej koukat nechce. Můžu ho dát do dětského koutku?

Kvůli současným opatřením není možné zajistit standardní provoz dětských koutků. Na pohárových utkáních tuto službu proto nenabízíme.

Jsem náruživý kuřák.

A snad i věrný fanoušek hokeje, který vydrží sledovat zápas bez cigarety. Kuřárna bude totiž zavřená. Existuje ale možnost vycházet v přestávce ven.

Budou tahle opatření platit i v extraligové sezoně?

Část z nich nejspíš ano kvůli snížení rizika z možné nákazy. V současnosti nejsme schopni říct, která nařízená a kdy budou platit.

Bude hlediště kapacitně omezené i na extraligu?

V prvních kolech to lze předpokládat. Všechny kluby mají zájem na tom, aby na hokej mohlo chodit co největší množství lidí. Záleží na autoritách a institucích. Zároveň ale i na fanoušcích, kteří by měli dbát zvýšené opatrnosti, být ohleduplní a především dodržovali základní hygienická doporučení (mytí rukou, ochranné pomůcky, atd.).

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary